Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м, що обліковується на балансі виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)

Object ID:
RGL001-UA-20231101-75591
Type of ownership:
Municipal
Announced date:
Nov 1, 2023, 12:41
Modification date:
Nov 1, 2023, 12:41

Gallery 1 image

Statuses of approvals and decisions

List type:
The list of the first type
Object status in the list:
Approved
State of official registration of the registry:
Registered in the State register of rights to immovable property
Requisites of official registration of the registry:
2736132353080

Owning entity approval

Decision presence:
Yes
Verification document:
Рішення сесії Михайлівської сільської ради №1873 від 08.0.8.2023 року "Про передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону, включення об’єкта до Переліку першого типу, визначення умов оренди частини адміністративної будівлі площею 65,2 км.м. (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)"

Show more information

Hide detailed information

Rules and conditions for registry lease

Lease duration:
5 years
Method of restriction for intended use:
Only described
Intended use:
Об’єкт може бути використаний для розміщення суб’єктів підприємницької діяльності

Object value data

Actual rental rate:
UAH683.97 including VAT
Rental rate in percents:
1 %
Link to methodology item used for making decision of lease price:
Постанова Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. №483 Деякі питання оренди державного та комунального майна пункт 52
Initial book value:
UAH120,000.00 including VAT
Residual book value:
UAH120,000.00 including VAT
Market value:
UAH1,201,320.00 including VAT
Market value valuation date:
Jun 30, 2023, 00:00
Information about valuator and compensation need assessment by the tenantInformation about valuator and compensation need assessment by the tenant:
ФОП Авдєєв М.А. (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 290/21 від 09.04.2021 року виданий ФДМУ)
Appraisal cost:
UAH2,500.00 including VAT

Show more information

Hide detailed information

Object items

Name Area Address
1

Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м

Real estate
CAV code: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
CPVS code: QB29-3 For real estate law
CPVS code: PA01-7 Hire

Area:

954.3 sq.m.

Address:

Україна, 39453, Полтавська область, Ряське, Шевченка, 62
Description:
Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м, що обліковується на балансі виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)

The total object area of the building, sq.m:
954.3
Construction year:
1983
Construction technology:
Brick
The location of the object in the building:
Above-ground
The number of the floor or floors:
1
Connection to the electrical network:
Yes
Internet:
Present
Coordinates:
Latitude: 49.180320814148374 Longitude: 34.90395089574331

Location on the map

Object documents 3 documents

Document name Document type Announced date
Not indicated Nov 1, 2023, 12:41
Not indicated Nov 1, 2023, 12:41
Not indicated Nov 1, 2023, 12:41

Landlord

Name:
EDRPOU:
41771699
Address:
Україна, 39443, Полтавська область, Михайлівка, Молодіжна, 17, KOATUU: 5323083801, МИХАЙЛІВКА

Main contact

Name:
Ломіга Інна Олегівна
E-mail:
Phone:
+380956633080

Show contacts

Hide contacts

Balance owner

Name:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
EDRPOU:
41771699
Address:
Україна, 39443, Полтавська область, Михайлівка, Молодіжна, 17, KOATUU: 5323083801, МИХАЙЛІВКА

Main contact

Name:
Ломіга Інна Олегівна
E-mail:
Phone:
+380956633080

Show contacts

Hide contacts

Useful links

List of objects of landlord ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

You may be interested

нежитлова будівля, загальною площею 855,3 кв. м., за адресою: вулиця Миру будинок 61, село Лісне, Полтавського району Полтавської області

нежитлова будівля, загальною площею 855,3 кв. м., за адресою: вулиця Миру будинок 61, село Лісне, Полтавського району Полтавської області
Name:
Калюжна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Phone: +380534331205 EDRPOU:
04057304
Actual rental rate

UAH1,754.00 without VAT

Lease duration

5 years

Area

855.3 sq.m.

View
Name:
Ткаченко Валентина Іванівна
E-mail: [email protected] Phone: +380997175460 EDRPOU:
41830544
Actual rental rate

Not indicated

Lease duration

5 years

Area

1384.5 sq.m.

View

Нежитлова будівля «А-3» загальною площею 408,1 м2, «Б-1», з прибудовою загальною площею 331,7 м2, «В-1», з навісом загальною площею 47,7 м2 по вул. П.Лубенського, 1 в м. Лубни

Нежитлова будівля «А-3» загальною площею 408,1 м2, «Б-1», з прибудовою загальною площею 331,7 м2, «В-1», з навісом загальною площею 47,7 м2 по вул. П.Лубенського, 1 в м. Лубни
Name:
Балко Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Phone: +380536177345 EDRPOU:
37504366
Actual rental rate

UAH8,399.88 including VAT

Lease duration

5 years

Area

787.5 sq.m.

View