Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м, що обліковується на балансі виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)

Орендна плата

683,97 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20231101-75591
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
1 лист. 2023 12:41
Дата редагування:
1 лист. 2023 12:41

Галерея 1 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
2736132353080

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії Михайлівської сільської ради №1873 від 08.0.8.2023 року "Про передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону, включення об’єкта до Переліку першого типу, визначення умов оренди частини адміністративної будівлі площею 65,2 км.м. (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об’єкт може бути використаний для розміщення суб’єктів підприємницької діяльності

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
683,97 грн з ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Постанова Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. №483 Деякі питання оренди державного та комунального майна пункт 52
Первісна балансова вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Ринкова вартість:
1 201 320,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 черв. 2023 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ФОП Авдєєв М.А. (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 290/21 від 09.04.2021 року виданий ФДМУ)
Вартість оцінки:
2 500,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м

Нерухомість
Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

954.3 кв. м

Адреса:

Україна, 39453, Полтавська область, Ряське, Шевченка, 62
Опис:
Частина об’єкта адміністративної будівлі площею 65,2 км.м, що обліковується на балансі виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с. Ряське, вул. Шевченка, 62)

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
954.3
Рік будівництва:
1983
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Інтернет:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.180320814148374 Довгота: 34.90395089574331

Розташування на мапі

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 1 лист. 2023 12:41
Не вказано 1 лист. 2023 12:41
Не вказано 1 лист. 2023 12:41

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
41771699
Адреса:
Україна, 39443, Полтавська область, Михайлівка, Молодіжна, 17, КОАТУУ: 5323083801, МИХАЙЛІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Ломіга Інна Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380956633080

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
41771699
Адреса:
Україна, 39443, Полтавська область, Михайлівка, Молодіжна, 17, КОАТУУ: 5323083801, МИХАЙЛІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Ломіга Інна Олегівна
E-mail:
Телефон:
+380956633080

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

нежитлова будівля, загальною площею 855,3 кв. м., за адресою: вулиця Миру будинок 61, село Лісне, Полтавського району Полтавської області

нежитлова будівля, загальною площею 855,3 кв. м., за адресою: вулиця Миру будинок 61, село Лісне, Полтавського району Полтавської області
Ім'я:
Калюжна Оксана Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380534331205 ЄДРПОУ:
04057304
Орендна плата

1 754,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

855.3 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ткаченко Валентина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380997175460 ЄДРПОУ:
41830544
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1384.5 кв. м

Дивитись

Нежитлова будівля «А-3» загальною площею 408,1 м2, «Б-1», з прибудовою загальною площею 331,7 м2, «В-1», з навісом загальною площею 47,7 м2 по вул. П.Лубенського, 1 в м. Лубни

Нежитлова будівля «А-3» загальною площею 408,1 м2, «Б-1», з прибудовою загальною площею 331,7 м2, «В-1», з навісом загальною площею 47,7 м2 по вул. П.Лубенського, 1 в м. Лубни
Ім'я:
Балко Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380536177345 ЄДРПОУ:
37504366
Орендна плата

8 399,88 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

787.5 кв. м

Дивитись