Проведення аукціону на продовження договору оренди комунального майна - тверде покриття (облаштований майданчик), що знаходиться на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міскої ради
Gallery 5 image
Statuses of approvals and decisions
Governing entity approval
Heritage protection authority approval
Show more information
Hide detailed information
Rules and conditions for registry lease
Object value data
Show more information
Hide detailed information
The current tenant
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Object items
| № | Name | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Тверде покриття (облаштований майданчик) загальною площею 88,8 кв. метрів, що знаходиться за адресою: м Одеська область, м. Арциз, вул. Калмикова, буд.№ 44
Real estate
CAV code: 04000000-8 Нерухоме майно
CPVS code: QB29-3 For real estate law
CPVS code: PA01-7 Hire
|
Area: 88.8 sq.m. |
Address: Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вул. Калмикова, буд. 44 |
|
Description:
Тверде покриття (облаштований майданчик) загальною площею 88,8 кв. метрів, що знаходиться за адресою: м Одеська область, м. Арциз, вул. Калмикова, буд.№ 44 для надання послуг теплопостачання закладів загальної середньої освіти
The total object area of the building, sq.m:
88.8
The total area of the building, sq.m:
88.8
The location of the object in the building:
Above-ground
Technical condition of the object:
задовільний
Connection to the electrical network:
No
Power supply class:
the first step
Coordinates:
Latitude: 45.99194 Longitude: 29.41824
|
|||
Location on the map
Object documents 7 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Others | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Others | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Others | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Others | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Others | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Document | Aug 6, 2021, 08:53 | |
| Document | Aug 6, 2021, 08:53 |
Show documents
Hide documents
Landlord
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Balance owner
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Governor
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of objects of landlord ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИYou may be interested
нежитлове приміщення (яке складається з приміщення 2-7, 19-24 і частини приміщення (коридору) 1, згідно експлікації, яке розташовано за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Сарата вул. Вернера Крістіана, 82 на першому поверсі будівлі під літерою «А»
UAH10,104.00 without VAT
5 years
125.2 sq.m.
ViewЧастина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UAH53.06 including VAT
1 year
53.06 sq.m.
ViewЧастина нежитлових приміщень (№42,43 згідно технічного паспорту від 23.03.2011 №546): кабінет Олександрівського закладу загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, розташованого за адресою: Одеський район, Одеська область, м.Чорноморськ, с. Олександрівка, вулиця Центральна 85, загальною площею 49,1 кв.м., що підпорядковане та перебуває на балансі управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
UAH972.27 without VAT
5 years
49.1 sq.m.
View