Проведення аукціону на продовження договору оренди комунального майна - тверде покриття (облаштований майданчик), що знаходиться на балансі Відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міскої ради

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210728-41585
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
28 лип. 2021 11:33
Дата редагування:
6 серп. 2021 08:53

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Надання послуг теплопостачання
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 19
Ринкова вартість:
66 931,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 квіт. 2021 00:00

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО "Колесо+""
ЄДРПОУ:
37060589
Адреса:
Україна, 67730, Одеська область, с. Старокозаче, ВУЛИЦЯ МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 7-З, КОАТУУ: 5120886801, СТАРОКОЗАЧЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
ПРИВАТНЕ ПІДРИЄМСТВО "Колесо+""
E-mail:
Телефон:
+380970803224

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Тверде покриття (облаштований майданчик) загальною площею 88,8 кв. метрів, що знаходиться за адресою: м Одеська область, м. Арциз, вул. Калмикова, буд.№ 44

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

88.8 кв. м

Адреса:

Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вул. Калмикова, буд. 44
Опис:
Тверде покриття (облаштований майданчик) загальною площею 88,8 кв. метрів, що знаходиться за адресою: м Одеська область, м. Арциз, вул. Калмикова, буд.№ 44 для надання послуг теплопостачання закладів загальної середньої освіти

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
88.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
88.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 45.99194 Довгота: 29.41824

Розташування на мапі

Документи об'єкту 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інше 6 серп. 2021 08:53
Інше 6 серп. 2021 08:53
Інше 6 серп. 2021 08:53
Інше 6 серп. 2021 08:53
Інше 6 серп. 2021 08:53
Документ 6 серп. 2021 08:53
Документ 6 серп. 2021 08:53

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
44054694
Адреса:
Україна, 68400, Одеська область, Арцизький район, м. Арциз, вул. Соборна, буд. 44Л, КОАТУУ: 5100000000, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ОДЕСА

Основний контакт

Ім'я:
Юлія Максимчук
E-mail:
Телефон:
+380967221854

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
44054694
Адреса:
Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вул. Соборна, буд. 44Л, КОАТУУ: 5120410100, АРЦИЗ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради від 20.11.2020 р. № 14-VIII

Основний контакт

Ім'я:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
E-mail:
Телефон:
+380967221854

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
44054694
Адреса:
Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вул. Соборна, 44Л, КОАТУУ: 5120410100, АРЦИЗ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради від 20.11.2020 р. № 14-VIII

Основний контакт

Ім'я:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
E-mail:
Телефон:
+380967221854

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

нежитлове приміщення (яке складається з приміщення 2-7, 19-24 і частини приміщення (коридору) 1, згідно експлікації, яке розташовано за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Сарата вул. Вернера Крістіана, 82 на першому поверсі будівлі під літерою «А»

нежитлове приміщення (яке складається з приміщення 2-7, 19-24 і частини приміщення (коридору) 1, згідно експлікації, яке розташовано за адресою: 68200, Одеська обл., Білгород-Дністровський район, с. Сарата вул. Вернера Крістіана, 82 на першому поверсі будівлі ...
Ім'я:
Небога Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380982695107 ЄДРПОУ:
04379189
Орендна плата

10 104,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

125.2 кв. м

Дивитись

Частина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Частина нежитлової будівлі (харчоблоку на першому поверсі), площею 53,06 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКОЮ ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ №95 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ім'я:
Рудь Світлана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380960776284 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25033420
Орендна плата

53,06 грн з ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

53.06 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ігнатенко Ірина Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380486865244 ЄДРПОУ:
25427633
Орендна плата

972,27 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

49.1 кв. м

Дивитись