Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський
шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
UAH99,684.12
without VATOrganizer:
Березанська міська рада Київської областіfrom Mar 1, 2023, 18:00
until Mar 28, 2023, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
CAV code: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства
Type of land (CVZU): 009.03 Землі під будівлями та спорудами транспорту
|
Area: 0.8486 hectare |
Address: Україна, 07543, Київська область, Березань, вул. Березанський шлях, 36 |
|
Land area, ha:
0.8486
Cadastral number:
3210400000:01:006:0028
Type of ownership:
Municipal
Encumbrances information:
На використання земельної ділянки встановлено обмеження (обтяження): охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи площею - 0,3381 га.
Coordinates:
Latitude: 50.33201859698259 Longitude: 31.516262860056685
|
|||
Location on the map
Auction documents 11 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Technical specifications | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Illustration | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Illustration | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Illustration | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Technical specifications | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Draft contract | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Technical specifications | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Technical specifications | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Technical specifications | Feb 27, 2023, 09:49 | |
| Illustration | Feb 27, 2023, 09:49 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Березанська міська рада Київської областіYou may be interested
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,4281 га, кадастровий номер: 4622788800:04:000:0069, що розташована: Львівська область, Львівський район, с. Сопошин, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ- 14.01)
UAH82,613.27 without VAT
ViewПродаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,7411 га, кадастровий номер: 4622789200:03:009:0081, що розташована за адресою: Львівська область, Львівський район, с. В’язова, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (КВЦПЗ- 12.11)
UAH69,164.83 without VAT
ViewПраво оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 1,1741га, кадастровий номер 3521710300:50:101:0028, що розташована за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Помічна,вул.Січових Стрільців
UAH93,478.96 without VAT
View