Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський
шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
Продаж права оренди земельної ділянки, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
from Nov 3, 2022, 18:00
until Nov 30, 2022, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 3 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер: 3210400000:01:006:0028, площею 0,8486 га, цільове призначення якої - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, по вул. Березанський шлях, 36 в м. Березань, Броварського р-ну, Київської обл.
CAV code: 06128000-5 Землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення
Purpose of land (KVTSPZ): 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства
Type of land (CVZU): 009.03 Землі під будівлями та спорудами транспорту
|
Area: 0.8486 hectare |
Address: Україна, 07543, Київська область, Березань, вул. Березанський шлях, 36 |
|
Land area, ha:
0.8486
Cadastral number:
3210400000:01:006:0028
Type of ownership:
Municipal
Encumbrances information:
На використання земельної ділянки встановлено обмеження (обтяження): охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи площею - 0,3381 га.
Coordinates:
Latitude: 50.33201859698259 Longitude: 31.516262860056685
|
|||
Location on the map
Auction documents 10 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Technical specifications | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Illustration | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Illustration | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Illustration | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Technical specifications | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Draft contract | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Technical specifications | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Technical specifications | Nov 1, 2022, 11:36 | |
| Technical specifications | Nov 1, 2022, 11:36 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Березанська міська рада Броварського району Київської областіYou may be interested
Передача в оренду на земельних торгах земельної ділянки
UAH41,871.18 without VAT
ViewПередача в оренду на земельних торгах земельної ділянки
UAH100,214.80 without VAT
ViewПередача в оренду на земельних торгах земельної ділянки
UAH72,360.05 without VAT
View