4 торги. Уцінка - 30%. Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
from Aug 28, 2025, 18:00
until Sep 28, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Bidder from the previous auction
Show information
Hide information
Arrests 3 arrests
Arrest 1
Arrest 2
Arrest 3
Show all arrests
Hide arrests
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Purpose of land (KVTSPZ): 01.05 Для індивідуального садівництва
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
|
Area: 0.1 hectare |
Address: Україна, 07424, Київська область, Заворичі, Без вулиці |
|
Land area, ha:
0.1
Cadastral number:
3221282400:05:001:0244
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Арешт нерухомого майна № 21496971, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 54334868, виданий 20.07.2017, видавник: Дарницький РВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві
Арешт нерухомого майна № 54535741, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер:72163599, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу м.Київ Мартиненко В.В.
Арешт нерухомого майна № запису про обтяження 15324737,ухвала суду, серія та номер: б/н, виданий 13.06.2016, видавник: Дарницький районний суд м.Києва.
Coordinates:
Latitude: 50.68009000 Longitude: 31.13602000
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Act/contract proforma | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Technical specifications | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Technical specifications | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Technical specifications | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Technical specifications | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Illustration | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Technical specifications | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Illustration | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Act/contract proforma | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Illustration | Aug 26, 2025, 15:31 | |
| Auction notice | Aug 26, 2025, 15:31 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу місто Київ Мартиненко Володимир ВолодимировичYou may be interested
Земельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
ViewТреті торги. Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, загальною площею 0.8359 га, кадастровий номер 5620880600:04:006:0003, Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район, Балаховицька сільська рада, що зареєстровано на підставі договору оренди землі № бн від 01.12.2020 року, номер запису про інше речове право 39693381, строк дії іншого речового права 10 років до 01.12.2030
UAH37,340.50 without VAT
View