3 торги. Уцінка - 15%. Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
from Feb 25, 2025, 18:00
until Mar 25, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 2 arrests
Arrest 1
Arrest 2
Show all arrests
Hide arrests
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3221282400:05:001:0244, площею 0,1 га, цільове призначення - 01.05 для індивідуального садівництва, місцезнаходження: Київська обл., Броварський р., с/рада. Заворицька.
CAV code: 06121000-6 Agricultural land
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Purpose of land (KVTSPZ): 01.05 Для індивідуального садівництва
|
Area: 0.1 hectare |
Address: Україна, 07424, Київська область, Заворичі, Без вулиці |
|
Land area, ha:
0.1
Cadastral number:
3221282400:05:001:0244
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Арешт нерухомого майна № 21496971, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 54334868, виданий 20.07.2017, видавник: Дарницький РВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві
Арешт нерухомого майна № 54535741, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер:72163599, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу м.Київ Мартиненко В.В.
Coordinates:
Latitude: 50.68009000 Longitude: 31.13602000
|
|||
Location on the map
Auction documents 12 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Act/contract proforma | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Auction notice | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Act/contract proforma | Feb 21, 2025, 17:11 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:11 |
Show documents
Hide documents
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Головенко Олена Вікторівна
INN/RNUKPN:
2602519347
|
Offer: UAH37,995.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 12 documents
Documents submitted with the offer 12 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу місто Київ Мартиненко Володимир ВолодимировичYou may be interested
Продається земельна ділянка загальною площею 4.07 га, кадастровий номер 5320681000:00:002:0060, адреса: Полтавська область, Глобинський район, Бугаївська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
UAH74,000.00 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,4171 га, кадастровий номер 4621887200:08:000:0445, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH45,061.05 without VAT
ViewЗемельна ділянка площею 0,3714 га, кадастровий номер 4621887200:07:000:0423, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення: 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, Сновицька сільська рада
UAH40,124.25 without VAT
View