4 торги. Уцінка - 30%. Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження:
Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження: Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
from Apr 21, 2025, 18:00
until May 19, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 2 arrests
Arrest 1
Arrest 2
Show all arrests
Hide arrests
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження: Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
CAV code: 06111000-3 Residential land (land used for housing (residential buildings, dormitories, outbuildings, etc.); land used to house garage construction)
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Type of land (CVZU): 007.01 Малоповерхова забудова
Purpose of land (KVTSPZ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
|
Area: 0.1 hectare |
Address: Україна, 07702, Київська область, Яготин, вулиця Олександра Олеся 50 |
|
Land area, ha:
0.1
Cadastral number:
3225510100:08:047:0221
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Арешт нерухомого майна № 20742400, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 54032873, виданий 01.06.2017, видавник: Печерський РВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві
Арешт нерухомого майна № 55496001, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер:74193775, виданий 13.07.2024, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу м.Київ Мартиненко В.В.
Coordinates:
Latitude: 50.24479000 Longitude: 31.79930000
|
|||
Location on the map
Auction documents 13 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Illustration | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Act/contract proforma | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Technical specifications | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Auction notice | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Illustration | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Illustration | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Illustration | Apr 17, 2025, 12:48 | |
| Act/contract proforma | Apr 17, 2025, 12:48 |
Show documents
Hide documents
Participants of auction 1 participant
| Participant | Offer | Status | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Participant:
Name:
Пасічник Юля Миколаївна
INN/RNUKPN:
3388201343
|
Offer: UAH31,225.00 |
Status: Not considered |
Documents: Documents submitted with the offer 3 documents
Documents submitted with the offer 3 documents
|
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу місто Київ Мартиненко Володимир ВолодимировичYou may be interested
Продаж права оренди на земельну ділянку загальною площею 0,0904 га за адресою Одеська область, Одеський район, селище Доброслав, вул. Чорноморського Козацтва, 5
UAH23,530.00 without VAT
ViewПродаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності за рахунок земель житлової та громадської забудови, КВЦПЗ 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 7124987500:02:002:0403 площею 0,2275 га, яка розташована в адміністративних межах Мошнівської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області в межах с. Хрещатик
UAH16,121.44 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки кадастровий номер 7110800000:02:001:0571, місце розташування: вул. Незалежності, 5, м. Умань, Черкаська область площею 0,0025 га, в тому числі у межах зони охорони пам'ятки культурної спадщини площею 0,0025 га
UAH35,000.00 without VAT
View