3 торги. Уцінка - 15%. Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження:
Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження: Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
from Feb 25, 2025, 18:00
until Mar 25, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
Gallery 4 image
About auction
Show more information
Hide detailed information
Arrests 2 arrests
Arrest 1
Arrest 2
Show all arrests
Hide arrests
List of objects
| № | Description | Area | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, кадастровий номер 3225510100:08:047:0221, цільове призначення - 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площа - 0,1 га, місцезнаходження: Київська обл., Яготинський р., м. Яготин, вулиця Олеся Олександра, земельна ділянка 50
CAV code: 06111000-3 Residential land (land used for housing (residential buildings, dormitories, outbuildings, etc.); land used to house garage construction)
Type of land (CVZU): 001.01 Рілля
Type of land (CVZU): 007.01 Малоповерхова забудова
Purpose of land (KVTSPZ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
|
Area: 0.1 hectare |
Address: Україна, 07702, Київська область, Яготин, вулиця Олександра Олеся 50 |
|
Land area, ha:
0.1
Cadastral number:
3225510100:08:047:0221
Type of ownership:
Private
Encumbrances information:
Арешт нерухомого майна № 20742400, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 54032873, виданий 01.06.2017, видавник: Печерський РВДВС м. Київ ГТУЮ у м. Києві
Арешт нерухомого майна № 55496001, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер:74193775, виданий 13.07.2024, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу м.Київ Мартиненко В.В.
Coordinates:
Latitude: 50.24479000 Longitude: 31.79930000
|
|||
Location on the map
Auction documents 13 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Act/contract proforma | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Auction notice | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Act/contract proforma | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Illustration | Feb 21, 2025, 17:16 | |
| Technical specifications | Feb 21, 2025, 17:16 |
Show documents
Hide documents
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Приватний виконавець виконавчого округу місто Київ Мартиненко Володимир ВолодимировичYou may be interested
Продаж права оренди на земельну ділянку загальною площею 0,0904 га за адресою Одеська область, Одеський район, селище Доброслав, вул. Чорноморського Козацтва, 5
UAH23,530.00 without VAT
ViewПродаж земельної ділянки кадастровий номер 7110800000:02:001:0571, місце розташування: вул. Незалежності, 5, м. Умань, Черкаська область площею 0,0025 га, в тому числі у межах зони охорони пам'ятки культурної спадщини площею 0,0025 га
UAH35,000.00 without VAT
ViewUAH51,421.60 without VAT
View