Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме:
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких
договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій.
Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн.
Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
from Mar 25, 17:48
until Apr 14, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій. Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн. Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 lot [unit of procurement] |
Address: Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103 |
|
Limited circulation property:
No
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Court decision | Mar 25, 17:48 | |
| Minutes of the creditors' committee | Mar 25, 17:48 | |
| Technical specifications | Mar 25, 17:48 | |
| Act/contract proforma | Mar 25, 17:48 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Лозовський Володимир МиколайовичYou may be interested
Перший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 340 583 036,01 грн.
UAH272,466,428.81 including VAT
ViewПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 211 484 304,42 грн.
UAH211,484,304.42 including VAT
ViewПраво вимоги (Дебіторська заборгованість) ТОВ «Ріаліз Ойл» на загальну суму 769 999 991,63 (сімсот шістдесят дев’ять мільйонів дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто одна грн. 63 коп.), що виникла при здійсненні господарської діяльності банкрутом.
UAH461,999,994.98 without VAT
View