Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме:
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких
договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій.
Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн.
Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
з 25 бер. 17:48
до 14 квіт. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій. Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн. Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103 |
|
Обмежене в обороті майно:
Ні
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 25 бер. 17:48 | |
| Протокол комітету кредиторів | 25 бер. 17:48 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 25 бер. 17:48 | |
| Проєкт акту/договору | 25 бер. 17:48 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир МиколайовичВас може зацікавити
Перший повторний аукціон з продажу прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 340 583 036,01 грн.
272 466 428,81 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 211 484 304,42 грн.
211 484 304,42 грн з ПДВ
ДивитисьПраво вимоги (Дебіторська заборгованість) ТОВ «Ріаліз Ойл» на загальну суму 769 999 991,63 (сімсот шістдесят дев’ять мільйонів дев’ятсот дев’яносто дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто одна грн. 63 коп.), що виникла при здійсненні господарської діяльності банкрутом.
461 999 994,98 грн без ПДВ
Дивитись