Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості,
стан претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США, 51,2577 гривень за 1 євро.
Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
from Mar 6, 14:08
until Mar 24, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США,
51,2577 гривень за 1 євро. Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 set |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 2 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Act/contract proforma | Mar 6, 14:08 | |
| Minutes of the creditors' committee | Mar 6, 14:08 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
UAH10,257,672.97 without VAT
ViewПраво вимоги за договором № LV/U/03-2-0103 від 21.12.2020, що укладений з юридичною особою
UAH18,295,095.65 without VAT
ViewАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
UAH11,629,250.00 without VAT
View