Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитними договорами
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості,
стан претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США, 51,2577 гривень за 1 євро.
Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
12 613 906,23 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Клименко Руслан Івановичз 6 бер. 14:08
до 24 бер. 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: право вимоги за кредитними договорами на загальну суму 195 939 546,95 грн, право вимоги за якими, з огляду на структуру дебіторської заборгованості, стан претензійно-позовної роботи боржника, статус розгляду судових справ, пропонується виставити для продажу єдиним лотом згідно наявних документів, що підтверджують заборгованість. Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається відповідно до діючого курсу НБУ, станом на дату складення повідомлення про проведення зборів кредиторів (19.02.2026 р.), а саме - 43,2920 гривень за 1 доллар США,
51,2577 гривень за 1 євро. Продаж здійснюється згідно затвердженого порядку, двома лотами.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 набір |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 2 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт акту/договору | 6 бер. 14:08 | |
| Протокол комітету кредиторів | 6 бер. 14:08 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичВас може зацікавити
Продаж права вимоги (дебіторської заборгованості) Товариства з обмеженою відповідальністю «Ікос Фінанс» на другому повторному аукціоні з можливістю зниження початкової ціни без визначення граничної вартості
10 257 672,97 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № LV/U/03-2-0103 від 21.12.2020, що укладений з юридичною особою
18 295 095,65 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна банкрута ТОВ «ДАКОРТ» (код ЄДРПОУ 36394005), а саме права вимоги до ТОВ ФІРМА «КОРАБЕЛ» (код ЄДРПОУ 22736546)
11 629 250,00 грн без ПДВ
Дивитись