Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Попова Лідія Іллівна; кредитний договір № 66.840.07.05 від 14.09.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №66.840.07.05 від 14.09.2007 року позичальником за яким є Попова Лідія Іллівна в розмірі 13 760,12 дол. США
Згідно з
рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
from Aug 21, 2025, 22:46
until Sep 4, 2025, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №66.840.07.05 від 14.09.2007 року позичальником за яким є Попова Лідія Іллівна в розмірі 13 760,12 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 8 047,66 дол.США; Відсотки: 5 712,46 дол.США; Пеня: 432 125,97 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Minutes of the creditors' committee | Aug 21, 2025, 22:46 | |
| Act/contract proforma | Aug 21, 2025, 22:46 | |
| Technical specifications | Aug 21, 2025, 22:46 | |
| Technical specifications | Aug 21, 2025, 22:46 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичYou may be interested
Повторний аукціон з продажу права вимоги ММКП «Мукачівводоканал»: - дебіторська заборгованість як право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екосистеми Проф», без можливості зниження початкової ціни
UAH440,703.14 without VAT
ViewПраво вимоги за договором № Д-2998-18Г, що укладений з юридичною особою
UAH436,239.62 without VAT
ViewПрава вимоги за договорами № Д-2501-24Г, № Д-2257-24Г, № Д-2500-24Г, № Д-2256-24Г, № Д-2258-24Г, що укладені з юридичною особою та дебіторська заборгованість за договором № 21206/1 від 29.08.2023
UAH384,540.86 without VAT
View