Аукціон з продажу майна ТОВ "Вердикт Капітал" (код: 36799749): право вимоги за кредитним договором (позичальник: Попова Лідія Іллівна; кредитний договір № 66.840.07.05 від 14.09.2007 року)
Ліквідатор ТОВ "Вердикт Капітал", арбітражний керуючий Клименко Руслан Іванович (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного від 06.10.2023 № 2105) в межах справи № 910/6826/24 про банкрутство ТОВ "Вердикт Капітал", що перебуває в провадженні Господарського суду міста Києва повідомляє про проведення аукціону з продажу майна боржника, а саме: Право вимоги за Кредитним договором №66.840.07.05 від 14.09.2007 року позичальником за яким є Попова Лідія Іллівна в розмірі 13 760,12 дол. США
Згідно з
рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
575 168,89 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Клименко Руслан Івановичз 21 серп. 2025 22:46
до 4 вер. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Право вимоги за Кредитним договором №66.840.07.05 від 14.09.2007 року позичальником за яким є Попова Лідія Іллівна в розмірі 13 760,12 дол. США, у т.ч.: Тіло кредиту: 8 047,66 дол.США; Відсотки: 5 712,46 дол.США; Пеня: 432 125,97 грн.; Комісія: 0,00 дол.США; Згідно з рішенням зборів кредиторів у справі у справі №910/6826/24 про банкрутство ТОВ “Вердикт Капітал” (код ЄДРПОУ 36799749), ціна реалізації майна боржника визначається за курсом НБУ станом на на дату складання балансової довідки, 29.07.2025 р. (41,7997 грн за 1 долар США)
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Кудрявський узвіз, 5б |
|
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Протокол комітету кредиторів | 21 серп. 2025 22:46 | |
| Проєкт акту/договору | 21 серп. 2025 22:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 серп. 2025 22:46 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 серп. 2025 22:46 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Клименко Руслан ІвановичВас може зацікавити
Повторний аукціон з продажу права вимоги ММКП «Мукачівводоканал»: - дебіторська заборгованість як право вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екосистеми Проф», без можливості зниження початкової ціни
440 703,14 грн без ПДВ
ДивитисьПраво вимоги за договором № Д-2998-18Г, що укладений з юридичною особою
436 239,62 грн без ПДВ
ДивитисьПрава вимоги за договорами № Д-2501-24Г, № Д-2257-24Г, № Д-2500-24Г, № Д-2256-24Г, № Д-2258-24Г, що укладені з юридичною особою та дебіторська заборгованість за договором № 21206/1 від 29.08.2023
384 540,86 грн без ПДВ
Дивитись