Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме:
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких
договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій.
Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн.
Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
from May 6, 11:09
until May 18, 16:15
from May 18, 09:30
until May 18, 16:15
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
Debtor information
Main contact
Show contacts
Hide contacts
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій. Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн. Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
CAV code: 07000000-9 Rights of claim under loan agreements
CPVS code: QB23-5 For bankruptcy law
|
Quantity: 1 lot [unit of procurement] |
Address: Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103 |
|
Limited circulation property:
No
Coordinates:
Latitude: 50.44395 Longitude: 30.51589
|
|||
Location on the map
Auction documents 4 documents
| Document name | Document type | Announced date |
| Court decision | May 6, 11:09 | |
| Minutes of the creditors' committee | May 6, 11:09 | |
| Technical specifications | May 6, 11:09 | |
| Act/contract proforma | May 6, 11:09 |
Auction history
View
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer Арбітражний керуючий Лозовський Володимир МиколайовичYou may be interested
Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
UAH68,664,807.23 including VAT
ViewПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.
UAH81,461,094.64 including VAT
ViewАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
UAH48,572,699.96 without VAT
View