Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», код ЄДРПОУ 41264766, порушений Господарським судом м. Києва, справа №910/3027/24
Арбітражний керуючий Лозовський Володимир Миколайович – ліквідатор, у справі №910/3027/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», яка розглядається Господарським судом м. Києва, повідомляє про проведення аукціону, з продажу майна, що належить ТОВ «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», а саме:
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких
договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій.
Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн.
Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
з 6 трав. 11:09
до 18 трав. 16:15
з 18 трав. 09:30
до 18 трав. 16:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
права вимоги до позичальників за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, місцепроживання (перебування), яких відповідно до таких договорів, визначено Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, яка з 20 лютого 2014 року є тимчасово окупованою російською федерацією в загальній кількості 100 позицій. Сума заборгованості – 354 417 074,78 грн. Підстава – Договір №0002/19/15 про відступлення прав вимоги від 26.03.2019р. та Договір про відступлення прав вимоги за Договорами іпотеки (Іпотечними договорами) від 26.03.2019р., посвідченого ПН КМНО Юдіним М.А. за №254 та підтверджується балансовими довідками.
Код CAV: 07000000-9 Права вимоги за кредитними договорами
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 03035, Київ, Київ, вул. Сурикова, буд. 3, корп. 8Б, оф.103 |
|
Обмежене в обороті майно:
Ні
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 6 трав. 11:09 | |
| Протокол комітету кредиторів | 6 трав. 11:09 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 6 трав. 11:09 | |
| Проєкт акту/договору | 6 трав. 11:09 |
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Лозовський Володимир МиколайовичВас може зацікавити
Пул активів, що складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання у кількості 346 од. та об’єкту нерухомого майна: 53/100 будівель з господарською спорудою (адміністративної будівлі літ-А-4, площею 2 569,1 кв. м, будівлі адміністративного корпусу літ Б-4, площею 1 091,0 кв. м з господарською спорудою: альтанкою літ В, огородження № 1-9, замощення I) за адресою: Донецька обл., м. Донецьк, проспект Матросова Олександра, будинок 24а. Реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 64620014101. Інвентарний № 105955
68 664 807,23 грн з ПДВ
ДивитисьПродаж прав вимоги ТОВ "Капабланка" до юридичних осіб на загальгу суму 81 461 094,64 грн.
81 461 094,64 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з продажу майна боржника ПП «МАІЗ» код ЄДРПОУ 37082873
48 572 699,96 грн без ПДВ
Дивитись