Bidding called off
UAH338,799.64 including VAT

Organizer: АТ «ЗЛАТОБАНК»

Sale of property of bankrupt banks Dutch auction

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8

Rectification period:
Jan 24, 2023, 18:12 – Jan 26, 2023, 18:00
Offers to be submitted:
Jan 24, 2023, 18:12 – Jan 31, 2023, 16:15
Date of auction:
Jan 31, 2023, 09:30 – Jan 31, 2023, 16:15
Period of questions:
Jan 24, 2023, 18:12 – Jan 29, 2023, 20:00
Period of answers:
Jan 24, 2023, 18:12 – Jan 30, 2023, 20:00
Protocol of e-auction:
Auction ID:
GFD001-UA-20230124-99670
Starting price:
UAH338,799.64 including VAT
Minimum step:
UAH3,388.00 including VAT
The number of steps:
80
The percentage of reduction:
1.0 %
Dutch step value:
UAH3,388.00
Warranty fee:
UAH33,879.96
Lot number:
GL25N021827
The item is being tendered:
For the first time
Procedure and place of acquaintance with the property:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних (в тому числі у Віртуальній кімнаті) необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних). Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних https://www.fg.gov.ua/storage/files/virtualna-kimnata-danih.pdf, посилання на договір щодо нерозголошення https://www.fg.gov.ua/storage/files/nda2.pdf. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: ПАТ «ЗЛАТОБАНК» 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17, електронна пошта: m.siromolot@ukr.net [ mailto:m.siromolot@ukr.net ] , тел (050)142-40-34

Assets list

Brief description of asset Number of assets Facility located in

Number of assets:

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Code CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Number of assets:

1 лот

Facility located in:

Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Assets documents:

No uploaded documents
Сredit contracts owed value:

Auction images

No images uploaded

Auction documents

Document name Document type Date of publishing
doc
ППТ 3 торги

Document type:

Document

Date of publishing:

Jan 24, 2023, 18:12
https://dgf-auction.prozorro.sale/GFD001-UA-20230124-99670

This link is intended for auction history only.

Main contact
Name:
Сіромолот Микола Андрійович
Phone:
+380501424034
E-mail:
Fax:

Organizer of bidding

Name:
АТ «ЗЛАТОБАНК»
EDRPOU code:
35894495
Web site:
Not indicated
Address:
Україна, 01030, Київ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52

You may be interested

Редукціон з продажу лоту - Товари широкого вжитку: навушники безпровідні

Редукціон з продажу лоту - Товари широкого вжитку: навушники безпровідні
Name:
Лазаренко Віктор
E-mail: konfiscatt@ukr.net Phone: +380632346233 EDRPOU:
43997555
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH197,928.00 without VAT

View

Продаж активів, які передано АРМА - аудіо системи марки «Lenco» в кількості 50 одиниць

Продаж активів, які передано АРМА - аудіо системи марки «Lenco» в кількості 50 одиниць
Name:
Міхеєнко В.О.
E-mail: info@arma.gov.ua Phone: 0442990137 EDRPOU:
41037901
Starting price
To save and track the auction you are interested in, you must sign up

UAH303,260.00 without VAT

View