Торги не состоялись
338 799,64 грн c НДС

Организатор: АТ «ЗЛАТОБАНК»

Продажа имущества банков-банкротов Голландский аукцион

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8

Период редактирования:
24 янв. 2023 18:12 – 26 янв. 2023 18:00
Подача предложений:
24 янв. 2023 18:12 – 31 янв. 2023 16:15
Дата проведения аукциона:
31 янв. 2023 09:30 – 31 янв. 2023 16:15
Период вопросов:
24 янв. 2023 18:12 – 29 янв. 2023 20:00
Период ответов:
24 янв. 2023 18:12 – 30 янв. 2023 20:00
Протокол электронных торгов:
Идентификатор аукциона:
GFD001-UA-20230124-99670
Начальная цена продажи лота:
338 799,64 грн c НДС
Минимальный шаг аукциона:
3 388,00 грн c НДС
Количество шагов:
80
Процент снижения:
1.0 %
Размер шага голландского раунда:
3 388,00 грн
Гарантийный взнос:
33 879,96 грн
Номер лота:
GL25N021827
Лот выставляется на торги:
Впервые
Порядок ознакомления с имуществом, время и место проведения осмотра объекта:
Для ознайомлення з активом у кімнаті даних (в тому числі у Віртуальній кімнаті) необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем інформації з обмеженим доступом та банківської таємниці (кімната даних). Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних https://www.fg.gov.ua/storage/files/virtualna-kimnata-danih.pdf, посилання на договір щодо нерозголошення https://www.fg.gov.ua/storage/files/nda2.pdf. Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси: ПАТ «ЗЛАТОБАНК» 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17, електронна пошта: m.siromolot@ukr.net [ mailto:m.siromolot@ukr.net ] , тел (050)142-40-34

Список активов

Краткое описание актива Количество активов Расположение объекта

Количество активов:

Блейд-система шасси Блейд шасси НР,НР BLc 7000 DDR2.комутатор НР B-series.модуль Proliant.комутатор НР BLc.вентилятор НР,блок питания НР BLc 7000,Блок питания для блейд-шасси НР BLc 7000,Enclosure HW Supp.Brocade 4/12 Switche. Сервер НР BL460c G7.HP BL 460c G7 X5660 FIO. Консоль НР TFT7600 KVM Console Rus Kit НР TFT7600 KVM Console Rus Kit. Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) Сервер DL360G7 E5620 2*4 Gb(R) P 410i /512 w FBCC 2*146 GB 10 k DVD-RW 460 W HP + HP 460 W HE 12 V Hotplg AC Pwr Supply Kit + адаптер Digium Wildcard TE 220B. Система збереження даних НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array НР Р2000 G3 MSA FC/iSCSI DC LFF Array. диск НР Р2000 600GB 6 G SAS 15 K 3 5 in ENT HDD. кабель FC 2 m LC/LC cable ALL. MSA2000 G3 support. НР MSA Installation Service. Кабель НР 5m multi-mode OM3 50/125 um LC/LC 8 Gb FC and 10 GbE Laser-enhanced Cable. Бібліотека HP MSL2024 0-Drive Tape Library, ДБЖ АРС Smart-UPS RT 8000. Сервер Дисковий масив НР D2700 25SFF НР D2700 Disk Enclosure (1шт.),HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in.DP END HDD (14шт.),HP Ext Mini SAS 2m Cable (2шт.),HP Install MSA/D2000 Drive Encl SVC-(1шт.). Сервер НР BL460c G8. Сервер НР BL460c G8, Сервер НР BL460c G8. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Количество активов:

1 лот

Расположение объекта:

Україна, 04053, Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 17

Документы актива:

Нет загруженных документов
Остаток задолжености по кредитным договорам:

Изображения аукциона

Нет загруженых изображений

Документы аукциона

Название документа Тип документа Дата размещения
doc
ППТ 3 торги

Тип документа:

Документ

Дата размещения:

24 янв. 2023 18:12
https://dgf-auction.prozorro.sale/GFD001-UA-20230124-99670

Данная ссылка предназначена только для просмотра истории аукциона.

Основной контакт
Имя:
Сіромолот Микола Андрійович
Телефон:
+380501424034
E-mail:
Fax:

Организатор торгов

Наименование:
АТ «ЗЛАТОБАНК»
Код ЕГРПОУ:
35894495
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 01030, Київ, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 17/52

Вас может заинтересовать

Продаж активів, які передано АРМА - аудіо системи марки «Lenco» в кількості 50 одиниць

Продаж активів, які передано АРМА - аудіо системи марки «Lenco» в кількості 50 одиниць
Имя:
Міхеєнко В.О.
E-mail: info@arma.gov.ua Телефон: 0442990137 ЕГРПОУ:
41037901
Начальная цена
Чтобы сохранить и отслеживать интересующий вас аукцион необходимо зарегистрироваться

303 260,00 грн без НДС

Посмотреть