Нерухомість
Тип переліку не визначено
Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 2,00 кв.м (на першому поверсі будівлі гуртожитку №2), що розміщене за адресою: 03037, м. Київ, просп. Повітряних Сил (Повітрофлотський), 35-А, та обліковується на балансі
Київського електромеханічного фахового коледжу. Додаткова угода від 19.08.2021 № 6901/03 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 6901 від 04.09.2014.
Поки немає аукціонів, в яких можна взяти участь.
Аукціон 1
Переглянути
Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.
Оренда державного та комунального майна (ЗУ)
Переважне право
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6901 від 04.09.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 2,00 кв.м (на першому поверсі будівлі гуртожитку №2), що розміщене за адресою:
03037, м. Київ, просп. Повітряних Сил (Повітрофлотський), 35-А, та обліковується на балансі Київського електромеханічного фахового коледжу. Додаткова угода від 19.08.2021 № 6901/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
Статус аукціону:
Очікується опублікування протоколу
Ідентифікатор аукціону:
Дата публікації:
10 серп. 18:02
Початкова ціна:
796,70 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Строк оренди:
5 років
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
4 325,00 грн
Гарантійний внесок діючого орендаря:
398,35 грн
Подача пропозицій:
11 серп. 18:00 – 3 вер. 20:00
Початок аукціону:
4 вер. 11:40
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальний крок аукціону:
7,97 грн
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Орендодавець
Назва:
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка 50г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти