Нерухомість
Тип переліку не визначено
Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 2,00 кв.м (на першому поверсі будівлі гуртожитку №2), що розміщене за адресою: 03037, м. Київ, просп. Повітряних Сил (Повітрофлотський), 35-А, та обліковується на балансі
Київського електромеханічного фахового коледжу. Додаткова угода від 19.08.2021 № 6901/03 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 6901 від 04.09.2014.
Дія 3
Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260818-91903
Опис:
Прийняти рішення щодо продовження : договір оренди від 04.09.2014 № 6901 нерухомого майна - нежитлові приміщення 2,00 кв.м (на першому поверсі будівлі гуртожитку №2), що розміщене за адресою: 03037, м. Київ, просп. Повітряних Сил (Повітрофлотський), 35-А, може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем шляхом проведення аукціону.
Дата публікації:
18 серп. 11:38
Дата редагування:
18 серп. 11:38
Орендодавець
Назва:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 50-Г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 18.04.2023 № 712 та зареєстрованого Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією №1000741070029027343 від 01.05.2023
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 18 серп. 11:38 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Дія 2
Тип дії:
Запит для отримання відповіді
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260818-14599
Опис:
Про отримання інформації
Дата публікації:
18 серп. 11:38
Дата редагування:
18 серп. 11:38
Орендодавець
Назва:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 50-Г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 18.04.2023 № 712 та зареєстрованого Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією №1000741070029027343 від 01.05.2023
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 18 серп. 11:38 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Дія 1
Тип дії:
Повідомлення про намір
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260810-14674
Опис:
Рішення про намір щодо продовження
Дата публікації:
10 серп. 17:03
Дата редагування:
10 серп. 17:03
Орендодавець
Назва:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 50-Г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 18.04.2023 № 712 та зареєстрованого Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією №1000741070029027343 від 01.05.2023
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Не вказано | 10 серп. 17:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 17:03 | |
| Не вказано | 10 серп. 17:03 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію