Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного
управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 6765 від 28.02.2014.
Аукціон 2
Переглянути
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене
за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Аукціон 1
Переглянути
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності – нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м. (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене
за адресою: 02099, м.Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м.Києві. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ 9662.
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти