Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене
за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на
продовження договору оренди.
з 2 вер. 18:00
до 5 жовт. 20:00
з 6 жовт. 11:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 6765 від 28.02.2014.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 02099, Київ, Київ, вул. Вереснева, 13/59 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
50.0
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.4265189 Довгота: 30.6646656
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 1 вер. 12:08 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 1 вер. 12:08 | |
| Проєкт договору оренди | 1 вер. 12:08 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 1 вер. 12:08 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 1 вер. 12:08 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 1 вер. 12:08 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 1 вер. 12:08 | |
| Фотографічне зображення майна | 1 вер. 12:08 | |
| Фотографічне зображення майна | 1 вер. 12:08 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту КиєвуВас може зацікавити
Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
5 002,80 грн з ПДВ
ДивитисьДніпропетровська обл., м. Нікополь, вулиця Патріотів України, буд. 113А. Оренда – третій поверх, загальною площею 1107,20 кв.м (В)
13 286,40 грн з ПДВ
ДивитисьДніпропетровська обл., м. Нікополь, вулиця Патріотів України, буд. 113А. Оренда – перший поверх, загальною площею 1104,30 кв.м (В)
13 251,60 грн з ПДВ
Дивитись