Окремо розташована нежитлова будівля загальною площею 97,5 кв.м за адресою: м.Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8-б

Дія 5

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260807-25846
Опис:
Лист управління від 06.08.2026 року 3 Вн-385/22 "Про надання дозволу на передачу майна в оренду"
Дата публікації:
7 серп. 09:59
Дата редагування:
7 серп. 09:59
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління комунальної власності Кропивницької міської ради, затвердженого рішенням Кропивницької міської ради від 02.02.2021р. № 53

Основний контакт

Ім'я:
Фурман Діана
E-mail:
Телефон:
+380999340845
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 7 серп. 09:59

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 4

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260807-41338
Опис:
Наказ управління комунальної власності кропивницької міської ради від 08.08.2026 № 116-о "Про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону"
Дата публікації:
7 серп. 09:57
Дата редагування:
7 серп. 09:57
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління комунальної власності Кропивницької міської ради, затвердженого рішенням Кропивницької міської ради від 02.02.2021р. № 53

Основний контакт

Ім'я:
Фурман Діана Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380522358330
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 7 серп. 09:57

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 3

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20230306-27047
Опис:
Надання згоди на здійснення поліпшень орендованого майна - приміщення площею 97,5 кв.м, що розташоване за адресою: вул. Кавалерійська, 8-б, м. Кропивницький. Лист управління комунальної власності від 28.02.2023 року № 211
Дата публікації:
6 бер. 2023 15:35
Дата редагування:
6 бер. 2023 15:35
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Фурман Діана Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380522358330
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 6 бер. 2023 15:35

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 2

Тип дії:
Зміна рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20210720-12431
Опис:
Скасування рішення про включення об`єкта оренди до Переліку першого типу
Дата публікації:
20 лип. 2021 17:05
Дата редагування:
20 лип. 2021 17:05
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Лененко Жанна Петрівна
E-mail:
Телефон:
+38522358330
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 20 лип. 2021 17:05

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 1

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20210720-89665
Опис:
Продовження договору оренди шляхом проведення аукціону
Дата публікації:
20 лип. 2021 11:32
Дата редагування:
20 лип. 2021 11:32
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Лененко Жанна Петрівна
E-mail:
Телефон:
+38522358330
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 20 лип. 2021 11:32

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію