Окремо розташована нежитлова будівля загальною площею 97,5 кв.м за адресою: м.Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8-б

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20210215-55450
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 лют. 2021 11:07
Дата редагування:
7 серп. 10:14

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності - 1092724835101,номер запису про право власності: 17581987, дата реєстрації : 22.11.2016

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ від 04.01.2021 року № 01/17 у

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ від 04.01.2021 року № 01/17 у, Наказ управління комунальної власності Кропивницької міської ради від 06.08.2026 року № 116-о "Про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону"

Інформація про згоду на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист управління від 27 лютого 2013 року №239/17-у; лист управління від 28.08.2023 року № 211
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Додаткові умови оренди майна:
Може бути продовжений договір оренди № 27/17-а-11 від 29 серпня 2011 року на нежитлову будівлю загальною площею 97,5 кв.м за адресою: м. Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8-6 (в редакції додаткової угоди від 25 серпня 2021року № 53/17) з фізичною собою - підприємцем Лапіною Ольгою Вікторівною строком на 10 років
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
153 015,00 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
48 026,00 грн з ПДВ
Ринкова вартість:
491 888,00 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
19 квіт. 2021 15:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ФОП Лукіна Лілія Сергіївна, код 3041522021, з компенсацією вартості оцінки

Показати інформацію

Приховати інформацію

Чинний орендар

Назва:
Фізична особа-підприємець Лапіна Ольга Вікторівна
ІПН/РНОКПП:
2704516187
Адреса:
Україна, 25015, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Полтавська,28, корп. 2, кв. 170, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Лапіна Ольга
E-mail:
Телефон:
+380504814848

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Окремо розташована нежитлова будівля загальною площею 97,5 кв.м за адресою: м.Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8-б

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

97.5 кв. м

Адреса:

Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Кавалерійська вулиця, 8-б
Опис:
Окремо розташована одноповерхова нежитлова будівля загальною площею 97,5 кв.м за адресою: м.Кропивницький, вул. Кавалерійська, 8-б, знаходиться на межі центральної та середньої частини міста поряд з Ковалівським парком. Об`єкт оренди має один вхід з фасадної частини з вулиці Кавалерійської, та другий з торцевої сторони будівлі. В будівлі наявні інженерні комунікації: автономне електричне опалення, електрозабезпечення,водопостачання. Каналізаційна мережа будівлі потребує приєднання до існуючої міської каналізаційної мережі з попереднім замовленням технічних умов на приєднання будівлі до системи централізованого водовідведення.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
97.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
97.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
97.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.5173455839434 Довгота: 32.2613706249143

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 15 лют. 2021 11:07
Не вказано 7 лют. 2024 10:48
Не вказано 6 серп. 2025 16:31
Не вказано 7 серп. 09:54

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Фурман Діана
E-mail:
Телефон:
+380522358330

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління комунальної власності Кропивницької міської ради
ЄДРПОУ:
37623993
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, Велика Перспективна, 41, каб. 112, КОАТУУ: 3510100000, КРОПИВНИЦЬКИЙ

Основний контакт

Ім'я:
Паламаренко Алла Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380522358328

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління комунальної власності Кропивницької міської ради

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 163,62 кв.м. за адресою: Кіровоградська обл., м.Кропивницький, вулиця Театральна, буд. 28 (І поверх)

Нежитлове приміщення загальною площею 163,62 кв.м. за адресою: Кіровоградська обл., м.Кропивницький, вулиця Театральна, буд. 28 (І поверх)
Ім'я:
Бурундуховська Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380500154930 ЄДРПОУ:
23693537
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

163.62 кв. м

Дивитись

частина приміщення (харчоблок) нежитлової будівлі

частина приміщення (харчоблок) нежитлової будівлі
Ім'я:
Францішко Андрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380966281034 ЄДРПОУ:
04055104
Орендна плата

10 656,00 грн без ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців 31 день

Площа

148 кв. м

Дивитись

частина приміщення (харчоблок) нежитлової будівлі

частина приміщення (харчоблок) нежитлової будівлі
Ім'я:
Францішко Андрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380966281034 ЄДРПОУ:
04055104
Орендна плата

6 538,50 грн без ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців 31 день

Площа

85.4 кв. м

Дивитись