Оренда частини нежитлового приміщення площею 1,00 кв.м. третього поверху будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Винниченка, 29

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20221212-79908
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
12 груд. 2022 13:27
Дата редагування:
12 груд. 2022 13:27

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
28835576

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
розпорядження №39 від 12.12.2022 року

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
розпорядження №39 від 12.12.2022 року

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
19 358,13 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
8 430,15 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Аукціон з передачі в оренду частини нежитлового приміщення площею 1,00 кв.м. третього поверху будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Винниченка, 29

Нерухомість
Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 кв. м

Адреса:

Україна, 21009, Вінницька область, Вінниця, Винниченка, 29
Опис:
Частини нежитлового приміщення площею 1,00 кв.м. третього поверху будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Винниченка, 29. Балансоутримувач – Вінницька районна рада. Строк оренди - на 5 років. Технічний стан приіщення - задовільний. Детальна інформація про об'єкт, умови оренди, умови проведення аукціону містяться у додатках до даного оголошення.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
2145.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Рік будівництва:
1956
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 49.24169013942166 Довгота: 28.49030040356174

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
21728243
Адреса:
Україна, 21036, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 17, КОАТУУ: 0510100000, ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Бондар Микола Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380432673219
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Вінницька районна рада
ЄДРПОУ:
21728243
Адреса:
Україна, 21036, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе, 17, КОАТУУ: 0510100000, ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Бондар Микола Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380432673219
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Вінницька районна рада

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення № 101 (вестибюль) загальною площею 2,00 кв. м. в будівлі Барської ДЮСШ "КОЛОС" н6а першому поверсі за адресою: Вінницька обл, м. Бар, вул. Соборна, буд. 8

Частина нежитлового приміщення № 101 (вестибюль) загальною площею 2,00 кв. м. в будівлі Барської ДЮСШ "КОЛОС" н6а першому поверсі за адресою: Вінницька обл, м. Бар, вул. Соборна, буд. 8
Ім'я:
Голодюк Олег Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: +380963631296 ЄДРПОУ:
38541498
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: ...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

287,33 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

1 кв. м

Дивитись

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: ...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

513,40 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

0.5 кв. м

Дивитись