Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Орендна плата

513,40 грн

без ПДВ
Строк оренди

2 роки 11 місяців

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260901-37651
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
1 вер. 10:44
Дата редагування:
1 вер. 10:44

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Номер запису 35256829 від 24.01.2020р

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №562 від 13.08.2026р

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
. Функціональне призначення – для розміщення встановлення платіжного термінала самообслуговування приймання платежів Орендаря для ведення господарської діяльності. Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в місяць
Кількість днів:
30 днів в місяць

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
513,40 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
40 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 3 ставка 40%
Первісна балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
15 402,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
29 черв. 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Бучинська Н.М. свідоцтво видане ФДМУ №2963/2025 від 12.11.2025р. Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 4 800,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Вартість оцінки:
15 402,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

0.5 кв. м

Адреса:

Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. Монастирська, будинок 71
Опис:
Погодити комунальному некомерційному підприємству «Хмільницька центральна лікарня» Хмільницької міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: частини нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу площею 0,5 кв. м за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, для встановлення платіжного термінала самообслуговування приймання платежів.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
0.5
Технічний стан об'єкта:
Стан задовільний. Функціональне призначення – для розміщення встановлення платіжного термінала самообслуговування приймання платежів Орендаря для ведення господарської діяльності. Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
72.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Компенсація земельного податку
Координати:
Широта: 49.5421398 Довгота: 27.9433023

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради

Вас може зацікавити

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: ...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

287,33 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

1 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення в адміністративній будівлі площею 1,0 м2 за адресою: вул. Київська, 134, с. Якимівка, Вінницький район, Вінницька область

Частина нежитлового приміщення в адміністративній будівлі площею 1,0 м2 за адресою: вул. Київська, 134, с. Якимівка, Вінницький район, Вінницька область
Ім'я:
Панчук Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380980124657 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04327985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення в будівлі сільського Будинку культури площею 1,0 м2 за адресою: вул. Центральна, 42, с. Кам’яногірка, Вінницький район, Вінницька область

Частина нежитлового приміщення в будівлі сільського Будинку культури площею 1,0 м2 за адресою: вул. Центральна, 42, с. Кам’яногірка, Вінницький район, Вінницька область
Ім'я:
Панчук Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380980124657 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04327985
Орендна плата

23,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись