Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Орендна плата

287,33 грн

без ПДВ
Строк оренди

2 роки 11 місяців

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260901-44296
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
1 вер. 13:57
Дата редагування:
1 вер. 13:57

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
35256829 від 24.01.2020

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №562 від 13.08.2026р

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Включити до Переліку першого типу об’єкт оренди нерухомого майна комунальної власності Хмільницької міської територіальної громади з метою передачі його в оренду, а саме: частину нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу площею 1 кв. м за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, для встановлення кавового апарату самообслуговування

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
287,33 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
12 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
10
Первісна балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
29 черв. 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Бучинська Н.М. свідотство видане ФДМУ № 2963/2025 від 12.11.2025р.Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 4 800,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Вартість оцінки:
28 733,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
4 800,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 кв. м

Адреса:

Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. Монастирська, будинок 71
Опис:
Стан задовільний. Функціональне призначення – для встановлення кавового апарату самообслуговування Орендаря для ведення господарської діяльності. Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 1.0 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
72.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Компенсація орендодавцю земельного податку
Координати:
Широта: 49.5421398 Довгота: 27.9433023

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради

Вас може зацікавити

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина нежитлового вбудованого приміщення для каталок на першому поверсі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 0.5 м2 за адресою: ...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

513,40 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

0.5 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення № 101 (вестибюль) загальною площею 2,00 кв. м. в будівлі Барської ДЮСШ "КОЛОС" н6а першому поверсі за адресою: Вінницька обл, м. Бар, вул. Соборна, буд. 8

Частина нежитлового приміщення № 101 (вестибюль) загальною площею 2,00 кв. м. в будівлі Барської ДЮСШ "КОЛОС" н6а першому поверсі за адресою: Вінницька обл, м. Бар, вул. Соборна, буд. 8
Ім'я:
Голодюк Олег Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: +380963631296 ЄДРПОУ:
38541498
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись

Оренда частини вбудованого приміщення площею 1,5 кв.м за адресою: Вінницька область, Гайсинський р-н, селище Дашів, вул. Пирогова, будинок 2

Оренда частини вбудованого приміщення площею 1,5 кв.м за адресою: Вінницька область, Гайсинський р-н, селище Дашів, вул. Пирогова, будинок 2
Ім'я:
Новікова Надія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380978768286 ЄДРПОУ:
41830570
Орендна плата

6,96 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1.5 кв. м

Дивитись