Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі - Транспорт
-
ID: UA-2026-09-06-000085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажний автомобіль — самоскид SHACMAN SX32586V384 (6X4) (або еквівалент) (з краном-маніпулятором)
Оголошено6 вер. 10:52
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-06-000034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКвадроцикл GOES TERROX 1000
Оголошено6 вер. 09:26
Прийом пропозицій10 вер. 08:00 – 15 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-05-000398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамоскид вантажний PA-TIPPER 18 з крано-маніпуляторним обладнанням на шасі FAW або еквівалент ДК 021:2015: 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби
Оголошено5 вер. 14:05
Прийом пропозицій5 вер. 14:05 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроавтобус пасажирський ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Оголошено5 вер. 13:40
Прийом пропозицій5 вер. 13:40 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАвтомобіль типу пікап
Оголошено5 вер. 11:48
Прийом пропозицій5 вер. 11:48 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШини для квадроциклів
Оголошено5 вер. 11:27
Прийом пропозицій5 вер. 11:27 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАвтомобілі типу пікап
Оголошено5 вер. 11:15
Прийом пропозицій5 вер. 11:15 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляавтомобіль повнопривідний типу пікап MAXUS T60 - 5 шт.
Оголошено5 вер. 10:58
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляRenault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» сірий сланець
Оголошено5 вер. 09:32
Прийом пропозицій10 вер. 09:28 – 15 вер. 09:28 -
ID: UA-2026-09-05-000093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляRenault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» бежевий піщаник
Оголошено5 вер. 09:24
Прийом пропозицій10 вер. 09:14 – 15 вер. 09:14 -
ID: UA-2026-09-04-014236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Renault Duster або еквівалент за кодом ДК 021:2015: 34110000-1 «Легкові автомобілі»
Оголошено4 вер. 23:51
Прийом пропозицій4 вер. 23:51 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-014000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАвтопаливозаправники 8 куб.м.
Оголошено4 вер. 21:45
Прийом пропозицій10 вер. 10:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-013177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональна підмітально-прибиральна машина з навісним обладнанням
Оголошено4 вер. 17:34
Прийом пропозицій4 вер. 17:34 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль
Оголошено4 вер. 16:42
Прийом пропозицій4 вер. 16:42 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВантажні фургони
Оголошено4 вер. 16:34
Прийом пропозицій10 вер. 12:00 – 15 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-012466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегкові автомобілі
Оголошено4 вер. 16:30
Прийом пропозицій4 вер. 16:30 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль спеціалізованого призначення
Оголошено4 вер. 16:07
Прийом пропозицій4 вер. 16:07 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-012051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 34110000-1 – «Легкові автомобілі» (Легковий автомобіль спеціалізованого призначення на базі Hyundai Staria US4 PE 2.2 CRDi 9-Comfort 8AT)
Оголошено4 вер. 16:02
Прийом пропозицій10 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Легкові автомобілі спеціалізованого призначення на базі Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 CVT INVITE або еквівалент” (класифікація згідно ДК 021:2015 код 34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Оголошено4 вер. 15:53
Прийом пропозицій4 вер. 15:53 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСміттєвоз із заднім завантаженням (34144510-6 - Сміттєвози)
Оголошено4 вер. 15:21
Прийом пропозицій4 вер. 15:21 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення