Тут держава купує все
-
Місце, де підприємці продають державі все
-
Аукціони з продажу та оренди держмайна
-
Державні закупівлі без тендеру
-
Комерційні закупівлі
Тут бізнес закуповує швидко та ефективно
-
Сервіс цифрових рішень для бізнесу
Zakupivli.Pro — найбільший* майданчик для перемог у закупівлях
*за долею державних замовників
AI-рішення
AI-рішення
Сучасні технології, які підсилять та пришвидшать щоденну роботу: AI-помічник Закупайко, AI-пошук, автоматичні звіти, аналіз ринку. Будьте на крок попереду з AI-можливостями від Закупівлі.Про
AI-помічник Закупайко, AI-пошук, автоматичні звіти, аналіз ринку
Закупівлі Prozorro
-
ID: UA-2026-06-22-004105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-380_42120000-6 – Насоси та компресори( Комплект газоперекачувального обладнання на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна)( Лот №1 - 42120000-6 – Насоси та компресори (Комплекти газоперекачувального обладнання №19; №13) Лот №2 - 42120000-6 – Насоси та компресори
(Комплекти газоперекачувального обладнання №5; №16)) Оголошено22 черв. 11:52
Прийом пропозицій22 черв. 11:52 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМалопомітна перешкода (MПП) (ДК 021:2015: 44310000-6: Вироби з дроту)
Оголошено28 серп. 17:23
Прийом пропозицій3 вер. 19:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічка колюча спіральна (СКС) (ДК 021:2015: 44310000-6: Вироби з дроту)
Оголошено28 серп. 17:23
Прийом пропозицій3 вер. 19:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Готові приєднатися?
ЗареєструватисьНовини майданчика та системи Prozorro
Анонси подій майданчика