Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79512000-6»
-
ID: UA-2026-08-06-010183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги контакт-центру для опрацювання телефонних звернень та інформування користувачів через телефонію)
Оголошено6 серп. 16:17
Прийом пропозицій6 серп. 16:17 – 14 серп. 10:00Очікувана вартість225 280,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено23 лип. 15:38
Прийом пропозицій23 лип. 15:38 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість209 258,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено29 черв. 15:45
Прийом пропозицій29 черв. 15:45 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість251 110,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-013928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з приймання та обробки вхідних дзвінків
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено18 трав. 19:03
Прийом пропозицій18 трав. 19:03 – 26 трав. 23:00Очікувана вартість41 760 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-013041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з приймання та обробки вхідних дзвінків
Ім'я:Лой Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380677971798 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено26 лют. 18:55
Прийом пропозицій26 лют. 18:55 – 6 бер. 23:00Очікувана вартість14 328 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-26-017638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги контакт-центру для опрацювання телефонних звернень та інформування користувачів через телефонію)
Оголошено26 січ. 17:53
Прийом пропозицій26 січ. 17:53 – 3 лют. 10:00Очікувана вартість340 704,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-25-000836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі створення, налагодження, та організації роботи віртуального телефонного довідкового центру.
Очікувана вартість3 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги у сфері надання охоронних послуг та безпеки (послуги з приймання телефонних дзвінків (кол-центри))
Ім'я:Фесун Ірина ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382725687 Факс:+380382675596Веб сайт: ЄДРПОУ:40108929Очікувана вартість373 077,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-05-006052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги кол-центру)
Ім'я:Товтик Кароліна МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997572795 Факс:+380312630403ЄДРПОУ:40108997Очікувана вартість321 812,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-02-002930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги кол-центру)
Очікувана вартість99 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-011387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 79510000-2: Послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 Кол-центри)
Очікувана вартість327 074,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-26-005545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги з надання повного комплексу необхідної інформації та консультації вітчизняним та іноземним юридичним і фізичним особам про діяльність Замовника у сфері надання ним охоронних послуг та безпеки, з питань збереження власності, особистої безпеки фізичних осіб та
застосування технічних засобів охоронного призначення Управління поліції охорони в Миколаївській області на 2026 рік Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість369 136,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-005818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги кол-центру)
Очікувана вартість326 414,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-005167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги Кол-центру
Оголошено27 лист. 2025 11:18
Прийом пропозицій27 лист. 2025 11:18 – 5 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 950 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-13-009600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги кол-центру за ДК 021:2015: 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків
Ім'я:Гамениця Роман (Yulia Mozhar М)E-mail: [email protected] Телефон: 380504645200 Веб сайт: ЄДРПОУ:41823846Оголошено13 лист. 2025 14:06
Прийом пропозицій13 лист. 2025 14:06 – 21 лист. 2025 15:00Очікувана вартість1 750 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-28-005030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги кол-центру)
Очікувана вартість29 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-007684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено27 жовт. 2025 13:36
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 13:36 – 4 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 260,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-007000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційно-телекомунікаційні послуги (Обробка вхідних викликів операторами)) ДК 021:2015:79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінків (79512000-6 - Кол-центри)
Оголошено15 жовт. 2025 12:46
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 12:46 – 23 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 260,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-10-011367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги контакт центру для опрацювання телефонних звернень та інформування користувачів через телефонію)
Оголошено10 лип. 2025 17:27
Прийом пропозицій10 лип. 2025 17:27 – 18 лип. 2025 10:00Очікувана вартість373 216,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-26-012050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення вихідних дзвінків з метою дослідження клієнтського досвіду
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено26 трав. 2025 16:20
Прийом пропозицій26 трав. 2025 16:20 – 3 черв. 2025 23:00Очікувана вартість2 495 750,40 грн
з ПДВЗавершена