Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33111610-0»
-
ID: UA-2022-08-23-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКод за ДК 021:2015 33110000-4 — Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини. Магнітно-резонансний томограф з безколбовим інжектором для МРТ досліджень з контрастуванням (НК 024:2019: 37654 — Система магнітно-резонансної томографії всього тіла, з
надпровідним магнітом) Ім'я:Данилко Людмила МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442065059 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено23 серп. 2022 17:03
Прийом пропозицій27 серп. 2022 00:00 – 1 вер. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість110 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-10-28-001466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюКод ДК 021:2015 - 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини код НК 024:2019: 37654 - Система магнітно-резонансної томографії всього тіла, з надпровідним магнітом (Магнітно-резонансний томограф) 33111610-0 - Магнітно-резонансні установки
Оголошено28 жовт. 2021 09:56
Прийом пропозицій28 жовт. 2021 09:56 – 28 лист. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-02-24-011206-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюДК 021:2015- 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини - Магнітно-резонансний томограф
Оголошено24 лют. 2021 15:37
Прийом пропозицій24 лют. 2021 15:37 – 2 квіт. 2021 01:00Очікувана вартість50 000 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2020-12-11-003922-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Ремені до апарату МРТ" ДК 021:2015 код 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Очікувана вартість352,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro