Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).

Очікувана вартість

412 131,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22335936
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79049, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горбяк Віталій
Володіння мовою:
Телефон:
380974525186
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).

Код ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 вер.

Місце доставки:

Україна, 79049, Львівська область, Львів, вул.Трильовського, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 вер. 14:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
412 131,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ковальчик Ірина Володимирівна
Телефон: 380970561590 ЄДРПОУ:
2588501929

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

412 131,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника середня загальноосвітня школа №98 м.Львова

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 вер. 14:36
Опис:
Відкриті торги з особливостями за предметом закупівлі «Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові» (ДК 021:2015 — 45430000-0 «Покривання підлоги та стін»), ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-07-01115 ... Розгорнути
Відкриті торги з особливостями за предметом закупівлі «Послуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові» (ДК 021:2015 — 45430000-0 «Покривання підлоги та стін»), ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-07-011158-a, були відмінені електронною системою закупівель у зв’язку з неподанням жодної тендерної пропозиції. У зв’язку з цим закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, у редакції, чинній на дату укладення договору — 31.08.2026. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору та вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір, не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації зазначених відкритих торгів, крім випадків, передбачених законодавством. Сума договору не перевищує очікуваної вартості закупівлі. Згорнути

Вас може зацікавити

Поточний ремонт підлоги двох павільйонів в закладі дошкільної освіти «Країна дитинства» Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Броварська, 17 с. Требухів Броварського р-ну Київської обл., Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 45430000-0 Покривання підлоги та стін
Поточний ремонт підлоги двох павільйонів в закладі дошкільної освіти «Країна дитинства» Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Броварська, 17 с. Требухів Броварського р-ну Київської обл., Код ДК 021:2015 "Єдиний закупів...
Ім'я:
Вікторія Кузьменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380459471292 ЄДРПОУ:
26376334

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись