Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45430000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-011124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт приміщень №220-№222 в адміністративній будівлі, що розташована за адресою: м. Дніпро (код національного класифікатора України за ДК 021:2015: код дк 45430000-0 «Покривання підлоги та стін»)
Оголошено4 вер. 15:28
Прийом пропозицій4 вер. 15:28 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з влаштування товстошарового полімерного покриття підлоги
Оголошено31 серп. 15:18
Прийом пропозицій31 серп. 15:18 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-003496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт підлоги двох павільйонів в закладі дошкільної освіти «Країна дитинства» Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Броварська, 17 с. Требухів Броварського р-ну Київської обл., Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 45430000-0 Покривання
підлоги та стін Оголошено25 серп. 11:08
Прийом пропозицій25 серп. 11:08 – 9 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-05-000620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт покриття підлоги та стін
Очікувана вартість140 787,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту, облаштування підлоги площею 100 м. кв. за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 7-В
Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт кабінета біології в Баранівському ліцеї №2 ім. О. Сябрук Баранівської міської ради
Ім'я:Старушко Олена БроніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380975080830 ЄДРПОУ:44651720Очікувана вартість73 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з улаштування бетонної стяжки в будівлі матеріального складу КАТП 1728 за адресою: м. Рівне, вул. Стельмаха Володимира, 22
Очікувана вартість132 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОштукатурювання стін та відкосів
Ім'я:Алла ЗахароваE-mail: [email protected] Телефон: +380675670373, +380675670373 ЄДРПОУ:01984027Очікувана вартість82 264,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з бетонування та укладання лінолеуму в класному приміщені за адресою село Івківці вул.Прилуцька ,3
Очікувана вартість26 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт по відновленню паркетного покриття
Ім'я:Матвєєв Сергій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442581657 Факс:+380442581656Веб сайт: ЄДРПОУ:05416946Очікувана вартість17 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги спортивного залу (улаштування гумового покриття) нежитлового приміщення №110 закладу "Міська дитячо-юнацька спортивна школа №5" за адресою: м.Вінниця, вул. Стеценка, 50
Очікувана вартість199 889,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту підлогового покриття у приміщеннях СЗШ №98 по вул. Трильовського, 12 у м. Львові (Код ДК 021:2015 45430000-0 — Покривання підлоги та стін).
Очікувана вартість412 131,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлог приміщення Львівської національної академії мистецтв на вул. Кубійовича, 35-Б в м. Львові
Очікувана вартість199 893,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокривання підлоги та стін (Поточний ремонт навчального корпусу №8 з покривання підлоги та стін м.Івано-Франківськ, вул.Карпатська,15)
Очікувана вартість165 052,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт підлоги їдальні Ліцею №4 за адресою: м. Бердичів, вул. Вінницька, 53
Очікувана вартість166 498,94 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт приміщення в найпростішому укритті ЗДО №66 м. Миколаєва. Код ДК 021:2015 45430000-0 - Покривання підлоги та стін
Очікувана вартість49 221,15 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту кабінету за адресою: м. Богодухів, вул. Чернієнка Дмитра, 13, код ДК 021:2015 - 45430000-0 Покриття підлоги та стін.
Очікувана вартість45 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту кабінету КТ (шпаклювання, фарбування стін і стелі) головного корпусу Комунального некомерційного підприємства "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради" по вул. Зелена, 19 в селищі Козова, Тернопільського району, Тернопільської області (ДК 021:2015:
45430000-0 — Покривання підлоги та стін) Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи45430000-0-Покривання підлоги та стін (Послуги з поточного ремонту з покриття стін в приміщеннях адміністративної будівлі ГУНП в Київській області за адресою: вул. Хрещатик, 88, м. Боярка)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Очікувана вартість161 551,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастковий ремонт, щліфування, лакування і опорядження поверхні паркетних полів загальною площею 249 кв. м у правому та лівому холах правого коридору 10-го поверху адміністративної будівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro