Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400

Очікувана вартість

115 800,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Військова частина 2138
Код ЄДРПОУ:
14321386
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шальнов Юрій Анатолійович
Володіння мовою:
Телефон:
380487019230
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400

Код ДК 021:2015: 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 1 груд.

Місце доставки:

Україна, ., Одеська область, Одеса, .

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 вер. 16:22
Електронний підпис 1 вер. 16:22
Не вказано 1 вер. 16:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
115 800,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2585813935

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

115 800,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина 2138

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 вер. 16:10
Опис:
Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. Відмінено відкриті торги UA-2026-08-04-007273-a через неподання жодної тендерної пропозиції.

Вас може зацікавити

Ім'я:
Цицура Аліна Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671094818 ЄДРПОУ:
14321765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

113 510,00 грн з ПДВ

Дивитись