Програмне забезпечення ITS Inventory (пакет Enterprise) для розширення функціоналу програмно-апаратного комплексу керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки - 48730000-4

Підставами, що дають змогу здійснити таку закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, є той факт, що розробником, правовласником із зареєстрованим авторським правом на твір (комп’ютерну програму) «ITS Inventory» (пакет Enterprise) та єдиним розповсюджувачем даного програмного забезпечення являється ТОВ «IT Спеціаліст»: - свідоцтво № 100994 від 01.12.2020 про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «ITS Inventory» та рішення про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «ITS Inventory» (заявка від 13.10.2020 № 101969), видані Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності»; - свідоцтво № 117736 від 31.03.2023 про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «ITS Userventory» та рішення про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «ITS Userventory» (заявка від 06.03.2023 № с202301336), видані Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій».

Очікувана вартість

1 020 810,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032106
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Скічко
Володіння мовою:
Телефон:
+380442540108, +380677908565
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Програмне забезпечення ITS Inventory (пакет Enterprise) для розширення функціоналу програмно-апаратного комплексу керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки

Код ДК 021:2015: 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 8 вер.

Місце доставки:

Україна, м. Київ

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 17:25
Електронний підпис 31 серп. 17:31
Не вказано 31 серп. 17:25
Не вказано 31 серп. 17:25
Не вказано 31 серп. 17:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 020 810,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380443908190 ЄДРПОУ:
39230764

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 020 810,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний Банк України

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної комплексної системи відеоспостереження м. Кривого Рогу)
ДК 021:2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної компле...
Ім'я:
Юлія Павлова
E-mail: [email protected] Телефон: +380564620422 ЄДРПОУ:
43022656
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Програмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8
Програмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8
Ім'я:
Ольга Скічко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 993 520,00 грн без ПДВ

Дивитись