Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48730000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-011978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для захисту ІТ-інфраструктури
Оголошено1 вер. 22:37
Прийом пропозицій1 вер. 22:37 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмної продукції для центру моніторингу кіберзагроз
Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-008379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Система раннього виявлення кіберзагроз на основі мережевих приманок (deception platform))
Оголошено28 серп. 15:00
Прийом пропозицій28 серп. 15:00 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-006538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Послуги з постачання програмного забезпечення (серверний модуль) для апаратно-програмного комплексу програмно-керованої платформи криптографічного захисту інформації Єдиної комплексної системи відеоспостереження м.
Кривого Рогу) Оголошено28 серп. 13:51
Прийом пропозицій28 серп. 13:51 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-004268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція (право користування): примірник комп’ютерної програми: FortiGate-40F 3 Year FortiCare Essential Support та FortiGate-60F 3 Year FortiCare Essential Support
Оголошено28 серп. 11:53
Прийом пропозицій28 серп. 11:53 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Платформа управління привілейованим доступом та ідентичностями»)
Оголошено27 серп. 16:55
Прийом пропозицій27 серп. 16:55 – 7 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-002355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Сервісний пакет FTM-ELIC-1000, FortiTokenMobile (Electronic License) Software one-time password (OTP) tokens for iOS, Android and Windows devices. License registered to a single Fortinet appliance (non-transferable), enabling provision of
tokens for up to 1000 distinct users., Сервісний пакет FTM-ELIC-500, FortiTokenMobile (Electronic License) Software one-time password (OTP) tokens for iOS, Android and Windows devices. License registered to a single Fortinet appliance (non-transferable), enabling provision of tokens for up to 500 distinct users) Ім'я:Шинкарук Яна ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966776264 Факс:+380362253245ЄДРПОУ:34781331Оголошено27 серп. 10:32
Прийом пропозицій2 вер. 08:00 – 7 вер. 10:37 -
ID: UA-2026-08-26-008535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Система управління подіями та інцидентами інформаційної безпеки (SIEM)»)
Оголошено26 серп. 14:38
Прийом пропозицій26 серп. 14:38 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-26-004795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмна продукція з технічною підтримкою обладнання від виробника для системи захисту центру обробки даних на регіональній локації - 48732000-8
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено26 серп. 11:50
Прийом пропозицій26 серп. 11:50 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-002206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для моніторингу та управління політиками безпеки - 48732000-8
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено26 серп. 10:22
Прийом пропозицій26 серп. 10:22 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-25-013045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція "Система керування вразливостями та оновленнями безпеки”)
Оголошено25 серп. 17:26
Прийом пропозицій25 серп. 17:26 – 3 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-25-010551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з активації технічної підтримки та продовження програмного забезпечення безпеки (код за ДК 021:2015 - 48730000-4 Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки)
Оголошено25 серп. 15:42
Прийом пропозицій25 серп. 15:42 – 2 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-010626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФормування КЕП зі збереженням
Очікувана вартість996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу «Комплекс «Гриф» версії 5» з технічною підтримкою 3 роки
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмного забезпечення (ліцензія FortiGate40F)
Очікувана вартість96 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовар
Очікувана вартість70 244,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення ITS Inventory (пакет Enterprise) для розширення функціоналу програмно-апаратного комплексу керування подіями та інцидентами інформаційної безпеки - 48730000-4
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість1 020 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипостачання КП Варта,доступ до онлайн сервісу КЕП та сертифікатів-48730000-4 пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки
Очікувана вартість1 422,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання примірника комп’ютерної програми: Засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу "Комплекс "Гриф" версії 5" з технічною підтримкою 3 роки (без надання майнових та авторських прав) згідно коду ДК 021:2015: 48730000-4 «Пакети програмного забезпечення для
забезпечення безпеки» Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник комп'ютерної програми : засіб технічного захисту інформації від несанкціонованого доступу "Комплекс Гриф" версії 5 з технічною підтримкою 1 рік (без надання майнових та авторських прав)
Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro