Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)

Очікувана вартість

270 095,76 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26188567
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01103, Київська область, Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд. 13
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Фадіна Світлана Ігорівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442800858
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)

Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 вер. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 01103, Київська область, Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 серп. 17:08
Не вказано 31 серп. 17:08
Не вказано 31 серп. 17:08
Електронний підпис 31 серп. 17:12
Не вказано 31 серп. 17:08
Не вказано 31 серп. 17:08

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Умови постачання

Поставка після події:
укладення договору
Тип поставки:
повторювана поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
88 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
270 095,76 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
01993807
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

270 095,76 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 16:17
Опис:
У зв’язку з нагальною виробничо-господарською необхідністю, для забезпечення безперебійної роботи КНП «КДЦ» Печерського району м. Києва, а саме для перевезення крові та біоматеріалу пацієнтів закладу, обслуговування паліативних хворих та обслуговування хворих на до ... Розгорнути
У зв’язку з нагальною виробничо-господарською необхідністю, для забезпечення безперебійної роботи КНП «КДЦ» Печерського району м. Києва, а саме для перевезення крові та біоматеріалу пацієнтів закладу, обслуговування паліативних хворих та обслуговування хворих на дому є нагальна потреба в закупівлі послуг спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги на вересень – грудень 2026 року. На виконання Рішення Київської міської ради від 09.10.2025 № 102/10569 «Про продовження дії міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров'я столиці» на 2024-2025 роки до 2027 року та внесення змін до рішення Київської міської ради від 05.10.2023 № 7108/7149 «Про затвердження міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров'я столиці» на 2024-2025 роки» та враховуючи що процедура відкритих торгів, яка проводилася Замовником № UA-2026-08-13-012120-a за предметом: Код ДК 021:2015 — 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва) не відбулась, здійснення закупівлі вищезазначених послуг буде згідно з підпунктом 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі – Особливості). Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Рафалович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677838950 ЄДРПОУ:
26220213

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

179 354,34 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021-2015: 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
ДК 021-2015: 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної гр...
Ім'я:
Стасевич Олександр Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445159170 ЄДРПОУ:
02064116

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

241 250,20 грн без ПДВ

Дивитись
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Ім'я:
Алла Похиленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380976170541 ЄДРПОУ:
36730383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

196 255,89 грн без ПДВ

Дивитись