Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «60130000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-012788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення учнів та вчителів
Оголошено4 вер. 17:17
Прийом пропозицій4 вер. 17:17 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідвіз учнів до закладів освіти та в зворотному напрямку
Оголошено4 вер. 16:43
Прийом пропозицій4 вер. 16:43 – 20 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-03-006806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
Оголошено3 вер. 13:05
Прийом пропозицій3 вер. 13:05 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради до Одеського ліцею № 15 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного
словника. Оголошено31 серп. 20:48
Прийом пропозицій31 серп. 20:48 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Ім'я:Стасевич Олександр МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380445159170 ЄДРПОУ:02064116Оголошено31 серп. 17:50
Прийом пропозицій31 серп. 17:50 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Оголошено31 серп. 15:40
Прийом пропозицій31 серп. 15:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга по перевезенню учнів
Ім'я:Залагаєв Олександр СеменовичE-mail: [email protected] Телефон: +380385871236 Факс:+380385871236ЄДРПОУ:04406414Оголошено31 серп. 14:17
Прийом пропозицій31 серп. 14:17 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-000187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Ім'я:Крикун Павло ПетровичE-mail: [email protected] Телефон: 380444508255, 380667261674 ЄДРПОУ:00185028Оголошено31 серп. 08:36
Прийом пропозицій31 серп. 08:36 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-30-000779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з організації перевезення педагогічних працівників та учнів до місця навчання (роботи) і в зворотньому напрямку за кодом ДК 021:2015 - 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Ім'я:Бадічко Юлія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457751241 Веб сайт: ЄДРПОУ:43078651Оголошено30 серп. 22:27
Прийом пропозицій30 серп. 22:27 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено28 серп. 20:11
Прийом пропозицій28 серп. 20:11 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організованого підвезення учнів Маршрут: м.Ланівці - с.Краснолука – с. Татаринці- с. Якимівці- с. Мізюринці- м.Ланівці
Оголошено28 серп. 13:51
Прийом пропозицій28 серп. 13:51 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організованого підвезення учнів Маршрут: м.Ланівці - с.Нападівка –с. Борсуки – с. Передмірка – с. Великі Кусківці- м.Ланівці
Оголошено28 серп. 13:40
Прийом пропозицій28 серп. 13:40 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2022-02-21-002180-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Оголошено21 лют. 2022 10:11
Прийом пропозицій25 лют. 2022 10:00 – 2 бер. 2022 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-011016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва», код ДК 021:2015 60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Очікувана вартість621 684,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення пасажирів наземним транспортом поза розкладом (мікроавтобус) на змагання «Nordic Water Polo League»
Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевезення учасників змагань
Ім'я:Ціона Анатолій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380435621296 ЄДРПОУ:24903267Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураКод ДК 021:2015 - 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів.
Очікувана вартість3 926 686,64 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-04-002517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоплата послуг з обслуговування автомобільним транспортом оборотного рейсу (м. Балта - с. Гербине, с. Гербине - м. Балта)
Очікувана вартість85 541,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підвозу учнів
Очікувана вартість68 098,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеревезення працівників ДП "Шахта №9 "Нововолинська" до місця роботи за графіком
Очікувана вартість199 982,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro