Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області

Очікувана вартість

75 567,77 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00135390
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тищенко Олександра
Володіння мовою:
Телефон:
380663349711
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області

Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 31 серп. 16:30
Електронний підпис 31 серп. 16:30
Документи закупівлі 31 серп. 16:30
Документи закупівлі 31 серп. 16:30

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )
Опис:
Оплата за надані Послуги здійснюється протягом 60 календарних днів після підписання Сторонами відповідного акта приймання-передачі наданих послуг шляхом перерахування безготівкових грошових коштів на поточний рахунок Виконавця або на інший рахунок, зазначений у письмовому (в тому числі у формі електронного документу) повідомленні Виконавця, підписаному уповноваженою особою Виконавця.

Умови постачання

Поставка після події:
дата подання заявки
Тип поставки:
повторювана поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
125 ( календарні )
Опис:
Строк надання послуг: послуги надаються з дати підписання договору і до 31.12.2026, за заявками (замовленнями) Замовника. Факт надання послуг оформляється актом приймання-передачі наданих послуг.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
75 567,77 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
03328327
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

75 567,77 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
17 серп. 10:43
Опис:
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупів ... Розгорнути
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-08-006293-a Згорнути