Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «90460000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-010708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів.
Оголошено1 вер. 17:03
Прийом пропозицій1 вер. 17:03 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких відходів
Ім'я:Михальчук-Бурлак Ольга ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969578989 ЄДРПОУ:25803444Очікувана вартість856,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких побутових відхотів (нечистот)
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Ім'я:Світлана Сергіївна БуравченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674746078 ЄДРПОУ:42502381Очікувана вартість3 666,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Послуги з нецентралізованого водовідведення (діяльність із збирання, транспортування, очищення вигрібних ям))
Очікувана вартість5 536,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з управління побутовими відходами
Очікувана вартість11 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги мулососної машини КО-503 ІВ на базі ЗІЛ-130 (асенізаційної машини) за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с-ще Пулини, вул. Шевченка, 118
Очікувана вартість1 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи90460000-9 - Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Відкачування стоків по вул.Пришкільна, 11 с.Дубове)
Очікувана вартість2 423,71 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких побутових відходів
Очікувана вартість680,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Очікувана вартість2 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких побутових відходів
Очікувана вартість680,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги асенізаційної машини з викачки і вивезення нечистот з вигрібних ям
Очікувана вартість6 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків.
Очікувана вартість2 180,93 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга асенізаційної машини зз очищення систем каналізації
Очікувана вартість3 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги асенізатором
Очікувана вартість6 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із вивезення рідких побутових відходів
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вивезення рідких побутових відходів (код за ДК 021:2015: 90460000-9 — Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків).
Ім'я:Дорошок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380462933323 ЄДРПОУ:03358216Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВивезення рідких побутових відходів
Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків- вивезення рідких нечистот
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 90460000-9 - Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків (Викачка та вивіз рідких відходів у Берлинському ЗЗСО І-ІІІ ст. Бродівської міської ради)
Очікувана вартість1 475,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro