Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку

Очікувана вартість

557 400,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30401456
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01021, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дзюба Роман Іванович (Dziuba Roman )
Володіння мовою:
Телефон:
+380442005023
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Перекидач контейнерів гідравлічний

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Інспекційний конвеєр

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Конвеєр для відводу браку

Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 16:14
Не вказано 31 серп. 16:00

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
20%
Період (днів):
5 ( банківські )
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
2 ( робочі )
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
50%
Період (днів):
30 ( календарні )

Умови постачання

Поставка після події:
здійснення оплати
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
2 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
557 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Костенко Алла Олексіївна
Телефон: 0678578979 ЄДРПОУ:
39529204

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

557 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 серп. 15:54
Опис:
Пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, з ... Розгорнути
Пп.6 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами). Підстава – відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2026-08-12-010787-a Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Коваль Сергій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
08803572

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

842 550,00 грн з ПДВ

Дивитись
«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
«Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»
Ім'я:
Наталія Васянович
E-mail: [email protected] Телефон: +380502496669 ЄДРПОУ:
02225364

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

635 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання
42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання
Ім'я:
Станіслав Давидов
E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03327121
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

933 265,00 грн без ПДВ

Дивитись