Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42410000-3»

  • ID: UA-2026-09-03-014782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Дизельний навантажувач

    Ім'я:
    Олександр Глушенков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380638344101 ЄДРПОУ:
    26639892
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 20:04

    Прийом пропозицій
    9 вер. 18:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 070 718,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-008097-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Рокли 236/2026

    Ім'я:
    Павло Сухий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977516961 ЄДРПОУ:
    24973368
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:00

    Прийом пропозицій
    9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    25 998,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006271-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 (CPV) : 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (Двостійковий підйомник 6,8 т "Double S" конструкція колон та Домкрат гідравлічний трансмісійний 1 т)

    Ім'я:
    Балинська Ольга
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969997659 ЄДРПОУ:
    07735762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:39

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:39 – 19 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    149 102,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 22 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-004608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підіймально-транспортувальне обладнання в асортименті

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 11:33

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:33 – 21 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    46 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 дн. 2 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Автонавантажувач вилочний

    Ім'я:
    Коваль Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671440246 ЄДРПОУ:
    08803572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 18:19

    Прийом пропозицій
    9 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    842 550,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008798-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Вертикальний підйомник для людей з обмеженими можливостями в комплекті з самонесучою шахтою (Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)»

    Ім'я:
    Наталія Васянович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502496669 ЄДРПОУ:
    02225364
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:46

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:46 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    635 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-005145-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гідравлічний візок згідно коду ДК 021:2015: 42410000-3 - Підіймально - транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Наталія Чабанюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487175467 ЄДРПОУ:
    03328497
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 13:13

    Прийом пропозицій
    1 вер. 13:13 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-013181-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)

    Ім'я:
    Ольга Андрійченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505592197 Веб сайт:
    https://www.cbozsu.com
    ЄДРПОУ:
    09773436
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:07 – 8 вер. 23:59
    Очікувана вартість

    237 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 14 г.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42410000-3- Підіймально- транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:43 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    933 265,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підіймально-транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Тетяна Іванівна Щербань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474434007 ЄДРПОУ:
    02548713
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:11

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    141 166,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Візок гідравлічний (рокла) 2,5т

    Ім'я:
    Клименко Юлія Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380980117782 ЄДРПОУ:
    23311530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:14 – 17 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    36 770,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 22 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006266-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автомобільний пасажирський підйомник - код ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Янко Богдан Зіновійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505243246 ЄДРПОУ:
    23311659
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:09

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:09 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    285 680,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля електронавантажувача з літієвим акумулятором за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (42415100-9 Автонавантажувачі)

    Ім'я:
    Здітовецький Олександр Георгійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442413147 ЄДРПОУ:
    24521399
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:37 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    729 555,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-003481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обмежувач вантажопідіймання кранів

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:46

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:46 – 9 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    168 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Підйомник автомобільний

    Ім'я:
    Парубець Денис Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964277295 ЄДРПОУ:
    26642492
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 серп. 11:26

    Прийом пропозицій
    5 вер. 08:00 – 10 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    210 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    22 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Домкрат гідравлічний

    Ім'я:
    Олександр ГЛАДКИХ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963987341 ЄДРПОУ:
    26646320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 16:24

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 400,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000155-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплект підіймально-транспортувального обладнання спеціального призначення для 20-ти футових контейнерів вагою до 5 тонн

    Ім'я:
    Ігор Іванченко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992489929 ЄДРПОУ:
    08803773
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 10:51

    Прийом пропозицій
    3 вер. 13:00 – 8 вер. 13:00
    Очікувана вартість

    4 080 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 3 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010864-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Телескопічний навантажувач (5 лотів). Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання

    Ім'я:
    Дмитренко Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 0938218679 ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:02

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:01 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    263 340 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 14 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Підіймально-транспортувальне обладнання (Канатоукладач)

    Ім'я:
    Демченко Наталія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457255429 ЄДРПОУ:
    00131334
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:24 – 15 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    6 329,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 23 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009038-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання та встановлення мобільних гусеничних сходолазів (сходові транспортери) для підіймання інвалідних візків та переміщення їх по сходах

    Ім'я:
    Шильвінська Наталія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380984515556 ЄДРПОУ:
    25261380
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:40 – 5 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    645 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 8 г. 1 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro