Трансформатор силовий ТМГ

Очікувана вартість

1 502 463,60 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00135390
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смагула Роман Михайлович
Володіння мовою:
Телефон:
380503730654
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Трансформатор силовий ТМГ 1600 10/6кВ ЕКО2

Код ДК 021:2015: 31170000-8 Трансформатори

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 15:21
Документи закупівлі 28 серп. 15:21
Документи закупівлі 28 серп. 15:21
Документи закупівлі 28 серп. 15:21

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
40%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
Покупець здійснює авансовий платіж, що складає 40 % від ціни Договору, протягом 10 робочих днів з дати отримання від Постачальника оригіналу рахунку, за умови надання Постачальником та прийняття Покупцем банківської гарантії забезпечення повернення авансового платежу на суму авансового платежу.
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
60%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Остаточний розрахунок за Товар (партію Товару у випадку поставки партіями) здійснюється Покупцем шляхом оплати вартості переданного Товару, з урахуванням суми авансового платежу протягом 30 календарних днів після здійснення процесу приймання за кількістю та якістю (після зняття усіх зауважень), передбачених умовами розділу 6 цього Договору, з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної(-их) видаткової(-их) накладної(-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту(-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України).

Умови постачання

Поставка після події:
здійснення оплати
Тип поставки:
одноразова поставка
Розмір поставки:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
Умови поставки Товару (ІНКОТЕРМС-2020): DDP склад призначення для резидентів, DAP- склад призначення для нерезидентів. Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення (при умовах поставки DDP/DAP) включені в ціну товару. (Про точне місце поставки Товару Покупець письмово повідомляє Постачальника протягом 5 робочих днів з дати підписання Договору) Строк поставки Товару: протягом 90 календарних днів з дати отримання авансового платежу.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 502 463,60 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
43869987

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 502 463,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 серп. 15:17
Опис:
09.07.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Трансформатор силовий ТМГ», ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-09-005912-a (далі – Закупівля). 20.07.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, ... Розгорнути
09.07.2026 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі: «Трансформатор силовий ТМГ», ідентифікатор закупівлі UA-2026-07-09-005912-a (далі – Закупівля). 20.07.2026 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей. Враховуючи зазначене, з метою забезпечення наявної потреби, є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гречан Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 380487059315 ЄДРПОУ:
05471158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 659 500,00 грн без ПДВ

Дивитись