Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31170000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-010901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатор силовий 115/38,5/10,5 кВ 25 МВА (силове обладнання для поповнення аварійного запасу (Інвестиційна програма на 2026 рік п. - 1.4.1.2)))
Оголошено2 вер. 15:51
Прийом пропозицій2 вер. 15:51 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-010161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилові масляні трансформатори
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено1 вер. 17:41
Прийом пропозицій1 вер. 17:41 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори струму та напруги
Оголошено31 серп. 14:12
Прийом пропозицій31 серп. 14:12 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-30-000816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрансформатор силовий масляний герметичний ТМГ- 400/10-0,4 ЕКО-2 (екодизайн, ECO-2) для системи електропостачання споруди спеціального призначення
Оголошено30 серп. 22:42
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеактори РОБС-3А код ДК 021:2015 - 31170000-8 Трансформатори
Оголошено30 серп. 12:27
Прийом пропозицій30 серп. 12:27 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-008783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор струму ТФЗМ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 15:15
Прийом пропозицій28 серп. 15:15 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор силовий типу ТДТН 110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 14:59
Прийом пропозицій28 серп. 14:59 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор силовий типу ТДТН 110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 14:43
Прийом пропозицій28 серп. 14:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор напруги НКФ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 14:17
Прийом пропозицій28 серп. 14:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор; 31170000-8 – «Трансформатори» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:Репринцева Катерина РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380930525293 ЄДРПОУ:14321883Оголошено28 серп. 10:39
Прийом пропозицій28 серп. 10:39 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектно трансформаторні підстанції
Оголошено27 серп. 13:25
Прийом пропозицій27 серп. 13:25 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Трансформатори»
Ім'я:Григорук Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457164981 Факс:+380457164741ЄДРПОУ:07972947Оголошено26 серп. 17:42
Прийом пропозицій1 вер. 17:47 – 4 вер. 02:30 -
ID: UA-2026-08-26-004468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори струму та напруги
Оголошено26 серп. 11:53
Прийом пропозицій26 серп. 11:53 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість2 659 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів17 г. 36 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-003209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор ТМГ-400 кВА 10/0,4 кВ
Оголошено26 серп. 10:58
Прийом пропозицій26 серп. 10:58 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-07-007026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтотрансформатор 125000 кВА 330/110/35 кВ
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено7 серп. 13:50
Прийом пропозицій7 серп. 13:50 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму TOPN-0,66 з поворотною шиною S-150/5, трансформатор струму TOPN-0,66 з поворотною шиною S-200/5 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 31170000-8 Трансформатори)
Очікувана вартість3 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор силовий ТМГ
Очікувана вартість1 502 463,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТА32750С150 Трансформатор струму ТА327 32,5*10,5 (d=27мм.) 150/5А (кл.0,5S=3 ВА); TA32750C200S Трансформатор струму ТА327 32,5*10,5 (d=27мм.) 200/5А (кл.0,2S=2 ВА/кл.0,5S=3BA); 31170000-8 Трансформатори
Очікувана вартість64 476,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму Т-0,66 А 250/5 кл.т.0,5S (16 років міжповірочний інтервал)
Ім'я:Моргуль Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459568443 Факс:+380459568443ЄДРПОУ:08081802Очікувана вартість0,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму
Ім'я:Вшивкова Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380669584882,380432552421 ЄДРПОУ:02539890Очікувана вартість4 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro