Персональні хронометри (смарт-годинники) для відзначення обласного заходу "Сила Героїв"

Очікувана вартість

30 400,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24608367
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Ливарна,10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Яна Казимірівна Гулак
Володіння мовою:
Телефон:
+380567701939
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

смарт-годинники

Код ДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометри

Кількість:

8 штука

Період доставки:

21 серп. – 24 серп.

Місце доставки:

Україна, 49044, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ливарна буд.10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380937533255 ЄДРПОУ:
3227312305

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

30 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПК "АФХА" Славутич" ДОР"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 серп. 14:41
Опис:
У Замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг/товарів відповідно до наказу Управління культури, туризму, національностей і релігій № 43 від 18.08.2026 р., щодо вжиття відповідних організаційних заходів щодо підготовки та проведення обласного з ... Розгорнути
У Замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг/товарів відповідно до наказу Управління культури, туризму, національностей і релігій № 43 від 18.08.2026 р., щодо вжиття відповідних організаційних заходів щодо підготовки та проведення обласного заходу до Дня незалежності України « Сила Героїв», який заплановано та проведено 25.08.2026 р. Додаткові фінансові асигнування на вказані цілі були виділені Замовнику згідно з Довідкою про зміни №119 від 18.08.2026 р. Оскільки період між датою виділення коштів (18.08.2026) та датою фактичного проведення заходу (25.08.2026) становить менше ніж строки, необхідні для проведення конкурентних процедур закупівель (відкритих торгів або запиту цінових пропозицій в електронному каталозі), Замовник не мав технічної та часової можливості провести закупівлю через електронну систему. У зв'язку з вищевикладеним, керуючись підпунктом 4 пункту 13 Особливостей (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів та/або запиту цінових пропозицій. Згорнути