Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18520000-0»
-
ID: UA-2026-08-30-000581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГодинники для нагородження
Ім'я:Рудик Андрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380487189623 Факс:+380487189562Веб сайт: ЄДРПОУ:25042882Оголошено30 серп. 18:46
Прийом пропозицій30 серп. 18:46 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-010734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямисмарт-годинники
Ім'я:Харченко Олена ДмитріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612243040 Факс:+380612243042ЄДРПОУ:37573872Оголошено28 серп. 16:52
Прийом пропозицій28 серп. 16:52 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерсональні хронометри (смарт-годинники) для відзначення обласного заходу "Сила Героїв"
Очікувана вартість30 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник наручний
Очікувана вартість19 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинники подарункові для проведення заходів і офіційних прийомів за участю Президента України
Ім'я:Куца Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442557889,380442556451 ЄДРПОУ:00037256Очікувана вартість47 628,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинники подарункові для проведення заходів і офіційних прийомів за участю Президента України
Ім'я:Куца Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442557889,380442556451 ЄДРПОУ:00037256Очікувана вартість47 628,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинники подарункові для проведення заходів і офіційних прийомів за участю Президента України
Ім'я:Куца Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442557889,380442556451 ЄДРПОУ:00037256Очікувана вартість47 628,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаручні годинники з символікою
Очікувана вартість19 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометри
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18520000-0 Персональні хронометри, 18521000-7 Годинники, 18523000-1 Секундоміри, 18521100-8 Годинникове скло (годинники, секундоміри, скло годинникове)
Очікувана вартість45 228,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаручний годинник (у футлярі) для нагородження
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаручний механічний годинник AWARDER 022 3 автопідзаводом, стрілковим циферблатом, з гравіюванням та подарунковою коробочкою
Ім'я:Пасічніченко Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637095567 ЄДРПОУ:26632832Очікувана вартість53 989,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмарт-годинник Hoco Y40
Очікувана вартість25 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинники наручні жіночі та чоловічі у подарунковому футлярі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронний годинник
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, призначена для відзначення,нагородження ( секундомір)
Очікувана вартість19 091,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаручний годинник
Очікувана вартість72 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГодинник (ДК 021:2015- 18520000-0 Персональні хронометри)
Очікувана вартість552,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 18520000-0 - Персональні хронометри (Цінний подарунок міського голови із символікою м. Черкаси (Годинник тактичний для спорту та туризму у футлярі))
Оголошено18 серп. 17:31
Прийом пропозицій18 серп. 17:31 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 356,25 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 18520000-0 - Персональні хронометри (Цінний подарунок міського голови із символікою м. Черкаси (Годинник військовий тактичний багатофункціональний у футлярі))
Оголошено18 серп. 17:18
Прийом пропозицій18 серп. 17:18 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість339 383,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто