Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо-та відеоапаратури (послуги з оренди та встановлення демонстраційного обладнання) для відзначення обласного заходу "Сила Героїв"

Очікувана вартість

51 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24608367
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49044, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Ливарна,10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Яна Казимірівна Гулак
Володіння мовою:
Телефон:
+380567701939
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

оренда та встановлення демонстраційного обладнання

Код ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

25 серп. – 25 серп.

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м.Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 72 а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 серп. 13:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
51 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380955493406 ЄДРПОУ:
3310210239

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

51 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПК "АФХА" Славутич" ДОР"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 серп. 13:00
Опис:
У Замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг/товарів відповідно до наказу Управління культури, туризму, національностей і релігій № 43 від 18.08.2026 р., щодо вжиття відповідних організаційних заходів щодо підготовки та проведення обласного з ... Розгорнути
У Замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі послуг/товарів відповідно до наказу Управління культури, туризму, національностей і релігій № 43 від 18.08.2026 р., щодо вжиття відповідних організаційних заходів щодо підготовки та проведення обласного заходу до Дня незалежності України « Сила Героїв», який заплановано та проведено 25.08.2026 р. Додаткові фінансові асигнування на вказані цілі були виділені Замовнику згідно з Довідкою про зміни №119 від 18.08.2026 р. Оскільки період між датою виділення коштів (18.08.2026) та датою фактичного проведення заходу (25.08.2026) становить менше ніж строки, необхідні для проведення конкурентних процедур закупівель (відкритих торгів або запиту цінових пропозицій в електронному каталозі), Замовник не мав технічної та часової можливості провести закупівлю через електронну систему. У зв'язку з вищевикладеним, керуючись підпунктом 4 пункту 13 Особливостей (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів та/або запиту цінових пропозицій. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги зі встановлення системи відеоспостереження
Послуги зі встановлення системи відеоспостереження
Ім'я:
Уповноважена-особа Олександр Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444633420 ЄДРПОУ:
38946192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 450,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з оренди та обслуговування телевізійної, аудіо- та відеоапаратури для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури )
Послуги з оренди та обслуговування телевізійної, аудіо- та відеоапаратури для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відео...
Ім'я:
Желепа Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380930667999 ЄДРПОУ:
40687910

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

55 000,00 грн без ПДВ

Дивитись