Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51310000-8»
-
ID: UA-2026-09-04-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (послуги зі встановлення системи відеоспостереження у автобусах)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено4 вер. 12:36
Прийом пропозицій4 вер. 12:36 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (Послуги оренди, доставки та встановлення звукового та демонстраційного обладнання для забезпечення проведення XVIII відкритого міського турніру з гімнастики художньої «Золота мрія-2026»)
Оголошено2 вер. 16:41
Прийом пропозицій2 вер. 16:41 – 18 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-01-001140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги зі встановлення системи відеоспостереження
Ім'я:Уповноважена-особа Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444633420 ЄДРПОУ:38946192Оголошено1 вер. 09:58
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури - Послуги зі встановлення та налаштування системи відеонагляду на пр. Свободи (від пл. Марійської до «сухого» фонтану) у м. Львові
Оголошено31 серп. 15:38
Прийом пропозицій31 серп. 15:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оренди та обслуговування телевізійної, аудіо- та відеоапаратури для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури )
Оголошено28 серп. 19:23
Прийом пропозицій28 серп. 19:23 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з монтажу обладнання вузлів відеоспостереження (згідно дислокації)
Оголошено28 серп. 12:29
Прийом пропозицій28 серп. 12:29 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-009263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштування камер відеоспостереження, обладнання та комплектуючих до них за кодом ДК 021-2015 (CPV) 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Ім'я:Білик Ольга СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382670462 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108824Очікувана вартість91 275,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗабезпечення проведення протокольних заходів за участю керівництва облдержадміністрації послугами з оренди аудіо- та відеоапаратури (включаючи послуги з монтажу, демонтажу та технічного супроводу під час проведення заходу)
Очікувана вартість74 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення та налаштування системи оповіщення (ДК 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури)
Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з монтажу та установки системи відеоспостереження, в приміщені амбулаторії за адресою: с. Фонтанка, вул. Центральна,42,
Очікувана вартість99 172,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по організації та впровадженню інформаційних послуг по технічному обслуговуванню готових виробів для здійснення відеонагляду
Ім'я:Світлана Валентинівна ПавленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380970633864 Веб сайт: ЄДРПОУ:03881478Очікувана вартість84 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури (улаштування відеоспостереження на території КНП КМР «Кагарлицька багатопрофільна лікарня» по вул. Паркова, 10 в м. Кагарлик Обухівського району Київської області)
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу системи відеоспостереження у підвальному приміщенні Університету митної справи та фінансів, розташованого за адресою: місто Дніпро, вул. Володимира Вернадського 2/4
Очікувана вартість59 659,95 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного забезпечення сценічною аудіоапаратурою , що включають надання обладнання в тимчасове користування в межах реалізації гранту з УКФ "Великі уродини:170 років з Франком"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштування мультимедійних комплексів
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з покосу трави території КЗ КОР ЦОП
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Очікувана вартість6 913,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВстановлення опори для камери фото-відео фіксації
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги: з монтажу та установки системи відеоспостередження Заклад дошкільної освіти № 43 міста Житомира
Очікувана вартість27 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з встановлення додаткових камер відеоспостереження
Очікувана вартість21 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по встановленню камер відеоспостереження
Очікувана вартість85 521,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro